Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś posiadający Monsieur Cuisine Connect, tzw. lidlomix? Do mnie dzisiaj przyszedł i mam wątpliwości co do ekranu dotykowego. Środek wydaje się działać bez zarzutu, ale ikony na górze i dole (chyba głównie te górne) raz łapią, raz nie. Też tak macie? Nie wiem czy reklamować, czy się przyzwyczaić, ale skłaniam się ku temu pierwszemu...

#lidlomix #lidl #monsieurcuisine #monsieurcuisineconnect #silvercrest #thermomix #pomocy
  • 10
  • Odpowiedz
@mainecoompf:

Z Toba sie spieralem o dostepnosc czesci zamiennych?

To jest wlasnie dla mnie przewaga thermomixa.
Jaki stary ? Intensywnie uzytkowany ?

taktyczne kropka.

Daj znac co ugrales. Powodzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger: ja się z nikim tu nie spierałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyprodukowany w kwietniu 2020, jeśli o to pytasz. Nie był jeszcze użyty.
@Dalmierz_Ploza: nie ma. Zresztą środek ekranu działa normalnie, to nie jest kwestia ustawień.
  • Odpowiedz
@mainecoompf: też tak mam, mój kupiony z 2 lata temu.
Ten wyświetlacz to pewnie jakiś tani tablet na androidzie, są video ludzie na nim gierki odpalają.

Ale żeby się upewnić wbij na FB grupę i tam Ci powiedzą więcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@badyl: powiedzieli, że te ekrany mogą działać z lekkim opóźnieniem, ale z tym moim chyba jest coś nie tak. Sprzęt spakowany, będę odsyłał.
  • Odpowiedz
Ten wyświetlacz to pewnie jakiś tani tablet na androidzie, są video ludzie na nim gierki odpalają.

Ale żeby się upewnić wbij na FB grupę i tam Ci powiedzą więcej.


@mainecoompf: co to za grupa ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubas89: one tak mają, przyzwyczaj się albo oddaj. Gdyby na grupach nie panowali psychofani oszukujący sami siebie, to bym nie tracił czasu i nerwów. Jak była promocja to kupiłem jeszcze dwie sztuki (w tym trafiła się jedna starsza edycja), postawiłem 3 obok siebie i wszystkie działały identycznie.
Najlepsza jest taka jedna kobieta, co na grupie wychwala ten wynalazek pod niebiosa, np. potrafi napisać, że ekran działa jak w nowym iPhonie albo
  • Odpowiedz