Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie miejsce, gdzie można zrobić badanie wzroku i dobrać okulary przy okazji? Najlepiej jakieś centrum lub Śródmieście i ceny całkiem znośne tak, żeby zmieścić się ze wszystkim w 500-600 zł #lodz
  • 14
@sked: a ja zapytam przy okazji czy dalej się nic nie zmieniło i czy
1. na szkła trzeba mieć receptę od okulisty
2. Do okulisty nie trzeba skierowania od rodzinnego? (Na NFZ)
@kolejne_konto_na_wykopie: ale to pewnie w tym salonie będę musiała wtedy zrobić okulary, tak?Kilka lat temu jak robiłam u siebie w miescie to musiałam do salonu (z którego chciałam tylko oprawki, bez badania) dostarczyć receptę na szkła z wada od okulisty. W takim przypadku jak to wygląda?
@kolejne_konto_na_wykopie: No właśnie o jakiś sprawdzony salon pytam, żeby jednak też był jakiś wybór tych szkieł czy oprawek XD @ByloSobieZycie: no u mnie minęło trochę od ostatniej wymiany, zaraz koniec roku i dofinansowanie z pracy pójdzie na zmarnowanie więc no szkoda byłoby nieskorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sked ja kupowałam w Różowych okularach przy Łagiewnickiej koło Lidla. Kupowałam tam zwykłe korekcyjne i przeciwsłoneczne korekcyjne i są na prawdę fajne. Jeszcze była promka ze dwie pary w cenie jednej, to wychodziło nieco powyżej 300 zł za parę.
No i też tam badają wzrok.
@sked: ja juz dwukrotnie kupowałem w salonie optycznym Nina na Roosewelta (obok mBanku) bylem zadowolony. Możesz pójść wybrać oprawki jak cos znajdziesz umówić się na badanie wzroku na miejscu i wtedy to badanie jest darmowe.
@sked: może to nie centrum, ale polecam zakład optyczny Piotra Białeckiego na Wyszyńskiego. Badanie tam zrobisz na miejscu, moim zdaniem ceny są spoko, wybór duży i przede wszystkim świetna obsługa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sked: Gloomy - bardzo maly wybor, tanio, nie warto
Białecki - stoisz tam w kolejce 30 minut i sie toba nie zainteresuja, bo babcia jedna przeglada okulary i zaklada 10 raz te same. Srddni wybor, niskobudzetowe.
Łodka na Piotrkowskiej - jak nie wygladasz na bogatego klienta to nawet sie toba nie zainteresuja, nic nie podpowiedza, wiecznie zajeci, ale za to duzy wybor, lecz cenowo drogo, bo glownie marki, premium
Aurum na
@sked: Na pewno #!$%@?ć Łódkę, poszedłem tam to mieli mnie w dupie a same okulary to bezguście z logiem marek ubraniowych.
Gloomy ładne okulary, ale jest zawsze tylko kilkamodeli. Ceny samych oprawek spoko, ale szkła, ich odchudzanie i reszta już dosyć sporo wychodzi. No i szkła mam wrażenie, że albo złe wybrali albo mnie (inny) okulista źle przebadał, bo widzę gorzej niż bym mógł, daleko od ideału.
Wkurza mnie to, że