Wpis z mikrobloga

@bitcoholic: ja wpłacam hajs na coinbase z revolut bez problemu, podobnie w drugą stronę. w funtach trwa to max 5 minut. nie wiem jak z euro i sepa. w uk używają innego systemu plus revolut ma tam licencję bankową bodaj.
plus tam jest opcja otrzymywania wypłaty od pracodawcy a wtedy raczej nie jesteś nadawcą przelewu.
  • Odpowiedz
@WujoLajcik: ale jak kompletnie nie jesteś ogarnięty technicznie to i tak pewnie najbezpieczniej będzie trzymać na jakiejś giełdzie z dobrą reputacją ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@univac: jedyne co mogę Ci w tym temacie powiedzieć to "not your private keys not your bitcoin" i to się odnosi do każdego krypto. Trzymanie tego u kogoś zawsze wiąże się z ryzykiem. nigdy nie miałem i nie mam zamiaru posiadać portfela sprzętowego. przerost formy nad treścią.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WujoLajcik
@m4cias Ok dzięki, all in nie będę szedł póki co hehe dokopałem stary portfel z czasów jak bitek był po 30 USD i okazał się pusty, czasu dużo mam można się pobawić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WujoLajcik: niby tak. Ale popatrz ile hajsu zebrał onecoin, bitconnect czy inne scamy. plus, tutaj się nie znam ale się wypowiem, część z tych sprzętowych portfeli jest bardzo podatna na ataki jeśli nie zabezpieczysz tego dodatkowym passphrase, który nie jest obowiązkowy. Według mnie powinni to wymuszać na użytkownikach skoro wiedzom, że jest taki problem.
  • Odpowiedz