Wpis z mikrobloga

Na ile zachowanie Karola w The Crown zostało przedstawione tak jak było w rzeczywistości?
Bo jeśli rzeczywiście się tak zachowywał wobec Diany i jeśli rzeczywiście ją tak traktował, to jest z niego niezły #!$%@?.


#thecrown
  • 11
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa Też polecam obejrzeć te dokumenty - Diana święta nie była i miała swoje problemy, ale bodźcem do ujawnienia jej gorszej strony, był niestety ślub z Karolem, który był/jest jednym wielkim kompleksem. Polecam też obejrzeć The royal house of Windsor - wtedy może lepiej zrozumiesz tę chorą "rodzinę".
  • Odpowiedz
Polecam też obejrzeć The royal house of Windsor - wtedy może lepiej zrozumiesz tę chorą "rodzinę".


@Catttana: ja jej wcale rozumieć nie chcę - jak oglądałem sceny serialu z Karolem to mną aż nosiło i niejedna #!$%@? pod nosem poleciała, a moja żona powiedziała, że na miejscu Diany by mu dała z liścia za kłótnię przedstawioną w ostatnim odcinku. Także dzięki, ale nie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nicolai: mają kilka wspólnych wątków w całym sezonie, mam nadzieję, że w rzeczywistości mieli więcej okazji do rozmów i że ją wspierał.
@Janusz_Lubikwasa: dziwne jak bardzo skrajną osobowością się okazał, niby wrazliwy, ale jednak kawał zadufanego w sobie dziada, w szczególności pokazała to rozmowa z ostatniego odcinka.
  • Odpowiedz