Wpis z mikrobloga

Odniosę się drodzy widzowie.. jako że miałem naddatek czasu, postanowiłem obejrzeć ostatni wysryw pedra czyt. menela. A z racji tego że niewygodne komentarze jutubowe spadają szybciej niż są napisane, więc wypowiem się tu. Menelu czyt. pedro, odniosłeś się do Mariusza "ptaka #!$%@?"... mówisz że Mariuszek był gnębiony i nie ma kolegów, może i tak jest.. ale przypomnij sobie czasy kiedy byłeś w wojsku w Orzyszu na kompanii karnej.. czemu o tym nie powiesz? wstydzisz się? jako że na owej kompanii byłeś wysyłany do mieszania betonu, prac polowych, albo czołgałeś się w masce przeciwgazowej w rowie melioracyjnym ... pewnie stąd twój zapęd na pszne gotowania polowe, nie wspominając już o tym że byłeś tam dośc mocno gnębiony. Co masz z Mariuszem wspólnego że tak po tobie jedzie? nic, tak jak większość widzów dla których jesteś zerem.. Mówisz że #!$%@? jest niedowartościowany, a dlaczego miałby nim być? chłop na moje oko ma normlaną pracę, może sobie pozwolić na dużo.. a Ty? .. jakoś nie widzę pod jego wypowiedziami komentarzy typu cyt" "menel" moczopijca" matkobijca" itd.itp... co może świadczyć o tym, że to Ty jesteś niedowartościowany i przegrałeś pół życia... Mówisz menelu czyt. pedro, że Mariusz nie miał kobiety... być może i nie miał, za to ty miałeś kilka... jedna to ta co na protezę zbierała? pamiętasz? do tej pory powinna mieć już platynową wstawioną... kolejna.. hmm.. Pani z Suwałk? ahh no tak to ta Pani która ma 60 lat.. faktycznie, wolałbym nie mieć kobiety niż moczyć kija w wiadrze.. ale nie ważne... myślę że #!$%@? ma większe wykształcenie od Ciebie, a raczej na pewno, można zobaczyć to choćby po jego wypowiedziach i składni zdań której ty nie używasz. Dziękuję. #kononowicz , wypowiedz o #menel
  • 4
  • Odpowiedz
@gRUBYtUczeNko: panie co pan tu tlumaczysz Jareczka, Jareczek ma zacząć pić olkohol poblicznie i wtedy będziemy mogli o czymkolwiek porozmawiać, póki co to jest wodolejem co wali olkohol po kryjomu. Kogo obchodzi co on ma do powiedzenia? On ma nas zabawiać, tyle, że nie tymi szopkami w przebraniu tylko ma się meldować w belwederze i relacjonować nam co się dzieje, a jak mu nie pasuje to trafi na internetowy hobok
  • Odpowiedz