Wpis z mikrobloga

#antypis #protest #anarchizm #wroclaw
Przelała się czara goryczy, mam dosyć tych mafijnych rządów, tej propagandy której koszty pokrywane są z mojej pracy. Idę protestować.

Gdzie polecacie pójść we Wrocławiu? Będę sam albo z kilkoma znajomymi (no chyba że ktoś się dołączy), urząd wojewódzki wydaje się trochę zbyt na skraju, może rynek, urząd miasta albo dom jakiegoś posła PiS? Może jest jakieś biuro PiS?

Jakie miejsce polecacie?

Pozdrawiam,
Stop rządom bezprawia i nienawiści!!
  • 7
  • Odpowiedz
plac Solidarności 1/3/5/pok 419


@diogene: A jak to jest, z zewnątrz, widać że jest tam biuro pis, czy będę stał przy budynku zajętym w 99% przez zwykłych ludzi?
  • Odpowiedz
@MarcinPi: mówiąc szczerze - nie byłem, nie wiem. Ale ci normalni ludzie może się dowiedzą jakich mają sąsiadów, i sami pisowcy boją się protestów jak ognia, parę dni temu zamknęli cała ulicę
  • Odpowiedz
@MarcinPi: Jak złożysz pare zniczy to każdy będzie wiedział dla kogo są. Wiem że była też akcja składania zniczy przed szpitalem na Borowskiej (pogrzeb polskiej służby zdrowia). Natomiast planowane są protesty co tydzień w poniedziałki jeśli chcesz się przyłączyć do większej grupy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MarcinPi: we Wrocławiu nie protestujemy już codziennie, protestujemy w każdy poniedziałek po południu, miejsce jest podawane dzień przed A trasa ustalana spontanicznie, zawsze zachodzimy pod biura PiS.
Oni mają kilka biur na 4 piętrze, obok biuro ma poseł konfy. Niestety nawet jak nie ma.policji to ochroniarz goni - próbowaliśmy wbić na górę z chryzantemami xD jak wejdziesz pewnym krokiem bez czytania tablicy to może dasz radę.
  • Odpowiedz