Wpis z mikrobloga

Macie może jakieś problemy z wykopem? Bo chyba coś powiadomienia dobrze nie działają. Od przedwczoraj jakieś 20 ludzi pisało do @RobertKowalski we wpisie z prośbą o dane według których opiera swoje komentarze, ale nikt nie potrafi się do niego dobić, mimo że jest aktywny :/. Próbowałem napisać do niego PW, ale niestety też nie działa. Dziwne, bo nigdy nawet z nim nie rozmawiałem by mnie dodał na czarnolisto.

Wołam też innych zainteresowanych, którzy zniecierpliwieni czekają
@acetone @szejk_wojak @SmileJotPeGie @wiecznylowcaumyslow @milvanb @wioseneczka @bartez_94 @kjeller @Mikka @Leniek @blisko_kebab @za_niemca_bylo_lepiej @dlotiw @dobrzecisiewydaje @zuczek_blyskawica @szzzzzz @ThreeTree @piotrass007 @stoch22 @ChwilowaZielonka @wiecznylowcaumyslow @orgazm @

#bekazprawakow #wykop #4konserwy #uniaeuropejska #polityka #heheszki #polska
Marekexp - Macie może jakieś problemy z wykopem? Bo chyba coś powiadomienia dobrze ni...

źródło: comment_1605621505xjjJZgnAC5agXCVmXqbIjK.jpg

Pobierz
  • 16
@Marekexp: Czego nie rozumiesz lewaq? Chodzi o rzeczy niematerialne, o rozsądek, o prawdziwą nieideologiczną praworządność, o nowe trendy stanowienia prawa, lepsze prawa człowieka itd. Tego się nie da wycenić tak po prostu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)