Wpis z mikrobloga

Kurde tak siedzę z ziomkami teraz i się zastanawiamy jak to będzie za te kilka lat, w takim np. 2020 roku w LoL'u. Ciekawe czy wprowadzą jakąś możliwość rozmów głosowych ze swoimi ziomkami z drużyny (coś jak Skype, albo teamspeak), ciekawe czy wprowadzą jakieś nowe postacie bo póki co nudzi już mi się granie Ammumu na jungli i Blitzem na supporcie lub Soraką. O wiem! Albo mapę na jakąś nowszą, żeby graficznie była taka bardziej kolorowa itp. wiecie o co mi chodzi? Jakieś nowe skinyyy, może nawet coś na wzór skrzynek z cs'a? Nieeee, tego raczej nie zrobią...a szkoda...no cóż, póki co pochwalę wam się moim ELO oraz win ratio na MF'ce :) Trzymajcie się chłopaki! I jeszcze na sam koniec, czy nie uważacie że AP Master Yi powinien zostać znerfiony?

#leagueoflegends #nostalgia
Kadet20 - Kurde tak siedzę z ziomkami teraz i się zastanawiamy jak to będzie za te ki...

źródło: comment_16056127507ROwexBYtxxR0tVDjort6j.jpg

Pobierz
  • 11
@Bogurodzica: Ogólnie screen znaleziony w necie w celu napisania nostalgicznej historii ;) Ale gram od końca 2 sezonu, taki "prime" miałem jakoś w sezonie 5/6 Platyna 2 mmr D5/4 czasami nawet słabych D3 wrzucało w enemy. Teraz to taki mentalny goldzik, gram bardziej pod 4fun ze znajomymi których jeszcze sporo gra w lola, ewentualnie jakieś aramy na rozluźnienie. Już nie ma tryhardu na rankedach jak kiedyś :D