Wpis z mikrobloga

@bh933901: módl się żebyś raka nie dostał bo to też - jakby nie patrzeć - odrębne życie w twoim ciele XD
No i chemioterapia dużo kosztuje, a skoro nie chcesz solidarnie składać się na powszechną służbę zdrowia to albo szykuj portfel, albo przestań żyć w społeczeństwie i radź sobie sam. Skoro naprawdę nie rozumiesz koncepcji nowożytnego społeczeństwa, to może to ty powinieneś wrócić do szkoły?


Ale swoboda decydowania o
  • Odpowiedz
módl się żebyś raka nie dostał bo to też - jakby nie patrzeć - odrębne życie w twoim ciele XD


@ghandi92: już nie mówię, żebyś wrócił do szkoły, ale dlaczego po prostu nie wpiszesz se hasła w google i nie przeczytasz najbanalniejszego artykuły na ten temat organizm żywy? Dowiedziałbyś się tam, że aby być organizmem żywym, trzeba się charakteryzować pewnym zbiorem cech: oddychaniem, metabolizmem, wzrostem, ruchem, rozwojem, rozmnażaniem, odżywianiem. Dowiedziałbyś się tam, że zmiana nowotworowa nie jest organizmem żywym, bo nie posiada pewnych cech, to znaczy nie rozmnaża się jako całość, co najwyżej namnażają się poszczególne komórki, nie odżywia się, może istnieć tylko jako część organizmu osoby chorej, nie rusza się. Innymi słowy, nie jest homeostatem, nie posiada celowego działania nastawionego na podtrzymanie i powielanie życia. "Zlepek komórek" powstały w wyniku zapłodnienia ma wszystkie te cechy, dlatego nie przypadkiem to faza embrionalna jest przez biologię wskazywana jako początek nowego życia.

No i chemioterapia dużo kosztuje, a skoro nie chcesz solidarnie składać się na powszechną służbę zdrowia to albo szykuj portfel, albo przestań żyć w społeczeństwie i radź sobie sam. Skoro naprawdę nie rozumiesz koncepcji nowożytnego społeczeństwa, to może to ty powinieneś wrócić
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: Sarkazm w stosunku do osób, bo wiedzą więcej i są aktywne jako obywatele czy obywatelki?
A może już czas na autokrytykę? Przecież te Julki mogłyby wam opowiadać o swoich (i o waszych) prawach, podczas gdy pojęcie karty praw was zwyczajnie przekracza, jak widać.
Robicie z siebie pośmiewisko, przynajmniej wśród ludzi rozumnych. Osoba dojrzała dostrzega dramat sytuacji w kraju, a sakrazm kieruję w inna stronę niż do domagających się normalności
  • Odpowiedz
@biliard: Człowieku, czy ty wiesz wgl o czym ty piszesz? Serio, po raz drugi spytam: korzystałeś kiedyś z Twittera? Pytam poważnie, bo ty zupełnie z dupy wyjeżdżasz z hejtowaniem bez kompletnego pojęcia mojego przekazu, a jedynie z odklejeniem od mojego pościka, od mojego przekazu w poście etc. I teraz pojawia się pytanie, czy ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem czy szukasz #!$%@? na siłe grając mądrego?
  • Odpowiedz
@ghandi92: Mam do Ciebie pewne pytanie.
Powiedzmy, że mam mieszkanie. Jest też człowiek który chce je wynająć. Jestem temu niechętny, więc proponuję mu więc pewien układ. Kładę przed nim 100 umów, w 99 z nich jest stwierdzone "Strony nie mają wobec siebie żadnych zobowiązań", w ostatniej jednak jest inaczej. Mianowicie zobowiązuję się wynająć temu człowiekowi moje mieszkanie na 9 miesięcy bez żadnych opłat. Następnie on losuje jedną z pośród tych
  • Odpowiedz
@TheSilentEnigma: cóż za porównanie XD wybiłeś się na wyżyny intelektualne XD

Odpowiem ci: rób co uważasz za słuszne. Nic mi do tego. Natomiast jeśli obiecujesz coś drugiej osobie i tego nie robisz to jesteś po prostu bucem (i w żaden sposób nie nawiązuje tu do tematu aborcji)

  • Odpowiedz
@ghandi92: Po pierwsze primo, dla wyjaśnienia, przede wszystkim jestem przeciwnikiem płodzenia dzieci, problem aborcji po prostu nie powinien w ogóle istnieć. Ale wracając.

Jesteś przeciwnikiem aborcji - nie rób jej.

Wolność jednostki kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innej.

Aborcja to
  • Odpowiedz