Wpis z mikrobloga

Podsumowując little cup to nie ma co ukrywać że była to jedna z nudniejszych edycji. Korzystałem z teamu Deino, Bronzor i... Hoothoota u którego był duży potencjał i uzupełniał mi całą ekipę, u nikogo kto stanął mi na drodze to nie spotkałem aby również korzystał z tego pokemona.

Hoothoot był dosyć stabilny, większość charge attacków zabierały mu nie więcej niż 1/3 życia. Był idealnym counterem na wszystkie robacze pokemony (głównie Shelmet), trawiaste (Cottonee) i ziemne (Cubone, Barboach). Hoothoota miałem z movestem Peck i charge attacki: Aerial Ace oraz Night Shade. Peck miałem wrażenie że zadawał więcej obrażeń od Deino. W dodatku Night Shade był super efektywny na Bronzora co prawda nie zabierało mu dużo życia ale rywale zazwyczaj na początku leckewazyli attack a potem dawali się baitować aerial acem zbijając tarczę.

Teraz na Kanto Cup mam przygotowaną ekipę Golbat/Dugtrio (Alola)/Hypno. O potencjale Golbata (Wing Attack (Air Cutter/Posion Fang)) przekonałem się na Halloween cup, był użyteczny na Azumarile, Clefable i inne gówna, z Alolańskim Mukiem przy jednej tarczy też sobie dawał radę. Byłem właśnie przekonany że większość pójdzie w tą stronę czyli głównie Alolańskiego Muka ale stoczyłem już bodajże 8 walk i się jeszcze z nim nie spotkałem a specjalnie przygotowałem Dugtrio. Zobaczę jutro jak to będzie wyglądało ale może zmienię taktykę.

#pokemongo
  • 2
@Barti1403: Ciężko przewidzieć. Aktualnie można sprawdzić pokemony z których będzie można korzystać podczas tego turnieju wpisując komendę "age0;age1;age2;...;age8". W mojej talii nie znajduje się nic specjalnego, myślę że dużo osób pójdzie drogą na skróty wpychając do składu albo to Electivire'a albo Magmotara. Innym pokemonem który będzie się przewijał to pewnie będzie Togekiss, ze względu research breakthrough. Ja z reguły lubię mieć ekipe opartą na kontrach. Tutaj dużo ludzi będzie korzystać z