Wpis z mikrobloga

  • 2
@Bunchars: No jak dla mnie super. Po przesiadce z ip6 jest spoko. Trochę mniejszy ale wyswietlacz większy. Lekki miły w dotyku no i bardzo mi podobał się ten design kanciasty. Co do działania to po prostu Iphone
  • Odpowiedz
  • 1
@Bunchars: No właśnie trochę miałem fakapa. Bo w zestawie jest tylko kabel, ale kabel z jednej storny usbC a z drugiej appleowski lighting. I gdzie ja mam to terAz podłączyć??
  • Odpowiedz
  • 0
@Bunchars: No właśnie, pisali niby, że nie dają ładowarki bo można uczyć starej z poprzedniego iphonea. Ale kurde poprzednia nie ma wyjścia usbC tylko USB. Dopiero teraz wyczytałem na necie że są ładowarki takie z wyjściem UsBC
  • Odpowiedz
@stanley88: oby służył, ja czekam na max pro.
Mini dla mnie i żony jest za mały ale my nonstop siedzimy na telefonach.
Oby służył, daj znać czy dotyk działa bo klawiatur coś wspominał ze są z tym problemy.
  • Odpowiedz
@Ccore: jeśli miał starego iphonea ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja kabli i ładowarek mam w opór nawet w torbach podróżnych ale jak ktoś kupił pierwszego iphonea to może się deczko zdziwić (jeśli nie zrobił researchu)
  • Odpowiedz
@paaszczaktaxi: Tak, pisał ze miał szóstkę. A później ze ma kostkę i nie wie gdzie podłączyć kabel. Ale tak, zgadzam się, dla osób przesiadających się z androida to jest mega słabe
  • Odpowiedz