Wpis z mikrobloga

Dzień dobry :)

Całkiem niedawno otworzyłam profil na instagramie, na którym pokazuję swoje zdjęcia rzeczy ładnych, staroci i perełek z plich targów.Jeśli retro i vintage to wasze klimaty zaglądnijcie do mnie, może coś wam wpadnie w oko.

Z racji tego organizuję #rozdajo. Osoba która zaobserwuje mój profil,polubi zdjęcie konkursowe i w komentarzu oznaczy przyjaciółkę/przyjaciela będzie miała możliwość zgarnąć ceramiczny wazon
z lat 60-tych (piękny, że mucha nie siada).

Dodatkowo wyłącznie dla Wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°) ,osobie która zaplusuję ten post i spełni powyższe kryteria, rozlosuję drugi designerski wazon, który możecie zobaczyć poniżej(w załączniku wstawiam zdjęcie).

Konkurs potrwa do niedzieli a wyniki podam wam następnego dnia po godzinie 15:00 :)
Zdobywce drugiego wykopowego wazonu wylosuje przez #mirkolos i wstawię w komentarzu pod tym postem o tej samej porze .

Dzięki i powodzenia ! :)

Link do Insta->mooj.vintage
Konkursowy post z Insta ->Konkurs

#vintage #art #sztuka #retro #konkurs
Pobierz Natit - Dzień dobry :)

Całkiem niedawno otworzyłam profil na instagramie, na który...
źródło: comment_1605547101z5S5hFPvscLsGsYyYK3rNF.jpg
  • 3
@Eskeel: Drugi wazon ukazany w załączniku będzie dla jednego z plusujących ten post oraz jeśli zaobserwuje profil na ig i doda komentarz :) Możliwość jego zdobycia ma tylko i wyłącznie użytkownik wykopu.
W zasadzie masz szanse na 2 wazony a osoba która ujrzy konkurs na ig tylko jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°)