Wpis z mikrobloga

Streszczenie dzisiejszego odcinka:

Góró przez 3/4 h spuszcza się nad milimetrową (!) dokładnością wykonania szalunku do wieńczyka pod schody wewnętrzne (bez znaczenia dla czegokolwiek), a przez pozostałe 1/4 h - nad dokładnością szalunku słupa zewnętrznego pod balkon.

Przesunięte omyłkowo o 20 cm słupy na elewacji ogrodowej (istotne dla wyglądu elewacji, konstrukcji i układu wnętrz budynku) są pominięte w montażu wideo i komentarzu Twórcy, tylko gdzieś pod koniec Wiktor je zalewa z wiadra.

Pojawia się "bekowa" końcówka ZA KULISAMI.

PS. Filmy szefa jak zawsze najlepsze na prędkości x 2 ;)

#lukaszbudowlaniec #domza150tysiecy
berman - Streszczenie dzisiejszego odcinka: 

Góró przez 3/4 h spuszcza się nad mil...
  • 42
  • Odpowiedz
@kowal02:
tak cały czas powtarzał stwierdzenie "po naszemu" - można coś zrobić łatwiej szybciej ale nie byłoby "po naszemu"
teraz te "po naszemu" zyskuje całkiem nowe znaczenie, coś w stylu: można by zrobić zgodnie z projektem, ale zrobiliśmy "po naszemu" (z przypadkowym przesunięciem słupów) ;)
  • Odpowiedz
@aeiou86: ;))) Wiadomo ;) To tylko podły hejt ;)
A propos: "„Symetria jest estetyką głupców” – ten cytat jest przypisywany takim autorom, jak Le Corbusier, Picasso, Witkacy, Tuwim a nawet starożytnym Grekom". O Leninie jeszcze nie słyszałem ;)
  • Odpowiedz
@kowal02: Dlatego zrobiłem to dzisiejsze streszczenie - shadowbaniec tam dalej, jakby nigdy nic, szczyci się swoją niesamowitą dokładnością wykonania tego czy tamtego. Co to może być? Hipokryzja? Rozdwojenie jaźni? ;)
  • Odpowiedz
@berman: też czasami mam takie wrażenie, że dużo rzeczy u niego wygląda jak click baity
ale tutaj to za duża teoria spiskowa ;)

swoją drogą banowanie komentarzy pewnie ogranicza mu zasięgi na youtube - nie znam za dobrze algorytmów youtuba, ale obstawiam że youtube działa zgodnie ze starą marketingową zasadą "nie ważne czy dobrze czy źle, ważne żeby o tobie mówili. I pewnie nie ma znaczenia czy łapki w górę czy
  • Odpowiedz
@berman: Na pewno wie, że #!$%@?ł i to mocno. Ale jak się do tego przyzna, to straci w oczach jego przyszłych klientów i stałego elektoratu. Więc najlepszym rozwiązaniem jest nie mówić o tym. Też tak robiłem jak byłem w szkole podstawowej i coś zepsułem w domu. Udawałem, że nic o tym nie wiem i chwaliłem się dobrym rzeczami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aeiou86: Na pewno na YT łapa w dół liczy się tak samo, jak w górę. Ale gadał też, że jedna niezadowolona osoba wpływa na opinię o firmie bardziej niż dziesięć osób zadowolonych. No i stąd shadowbany i tylko sam lukier w komentach ;)
  • Odpowiedz
1 stycznia 2006


@berman: Tam jest napisane że zmiany dotyczyły tytułu "mistrza" i ograniczenia uprawnień dla ludzi z wykształceniem inżyniera. Magister może mieć pełnego KB inżynier KB ale tylko z ograniczonymi prawami.
Nie zmienia to faktu że ŁB nie ma uprawnień KB.
  • Odpowiedz
@kowal02: W tym przypadku na pewno więcej by zyskał, gdyby się przyznał i naprawił babola. Przecież to się będzie za nim ciągnęło przez całą budowę tego domu, łącznie z balkonem. To jest najważniejsza elewacja. No chyba że, tak jak prorokowałeś, filmy nagle przestaną się ukazywać :)
  • Odpowiedz
@kowal02: Stały elektorat, "proszę mi wierzyć :)" nawet gdyby zbrojenia nie dał będzie oklaskiwał swego guru. Swoją drogą to chętnie bym poznał tego KB, jeżeli przymyka oczy to albo kapse nadstawia lub kształcony jak Kawulec (jedno co o nim wiemy, że szybko przelicza projekty). Nowych klientów to juź ma w głębokim, na każdym swoim domu wyciągnie po 150+tys. na czysto.
  • Odpowiedz
@paw1234: Dziadosz Łukasz nie wyskakuje w formularzu. A formularz działa (nawet jak się poda tylko imię i nazwisko), bo sprawdziłem na innych osobach :)
  • Odpowiedz
@malinowydzem: bo to dzban, Zenek Martyniuk developeki z podmysliborskiej dziury , miszcz szalunku I magister budowy jednego projektu, zaczął budować co innego i sam sobie kija w szprychy już zdążył włożyć tak że prawie spadł z rowerka( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz