Wpis z mikrobloga

#nasznowydom teraz w Polsacie. Rodzina w 40-metrowym mieszkaniu w bloku. Syf kiła i mogiła. Chyba odkąd blok stoi nic nie było robione. Matka niepełnosprawna, ojciec niepełnosprawny. Trójka małych dzieci, dwójka z autyzmem. Dowbor pyta
- Z czego wy żyjecie?
- Noo ze świadczeń opiekuńczych i z rodzinnego (odpowiada ojciec)

I płaku płaku bo on się boi co to będzie jak go zabraknie, jak żona sobie poradzi... Mogl więcej dzieciaków natrzaskac. Skrajny debil. Zona tez nie lepsza () Sobie to sobie, ale jak można w taki syf sprowadzać dzieci i to jeszcze z obciążeniami chorobowymi. A dzięki Kaji Godek bedzie jeszcze lepiej w tym ciemnogrodzie

#gownowpis #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 46
  • Odpowiedz
@shnitzel: :) w ogóle kiedyś w USA był taki program nawet IBM go chyba finansował - naukę nazwano Eugeniką i robiono spisy ludności, badano ich itd. w sumie należy zadać pytanie człowikowi czy zdaje sobie sprawę z posiadania dzieci i co z nimi będzie w kolejnych latach.. bo ludzie chyba nie myślą
  • Odpowiedz
  • 30
@manny_lanny: W sumie ten program to głównie takie przypadki xD nie wiem co tacy ludzie maja w głowie. Chyba pusta przestrzeń. Skrajny egoizm. Kto się tymi dziećmi zajmie po ich śmierci? Panie a kto to będzie myslal xD
  • Odpowiedz
  • 3
@Cecill: No ja tez. Zwierzęta, nie potrafią zapanować nad swoim popędem. Nie stać ich na antykoncepcję ale #!$%@? z dzieckiem jakoś to będzie. Trzeba się było brać od tylu serio xD
  • Odpowiedz
  • 53
@manny_lanny: W swoim bliskim otoczeniu mam taka rodzine, taka typowa patologia. Ona niepełnosprawna baba lat powiedzmy 47 (tak na oko). Jej niepełnosprawność z obserwacji wyglada na jakaś psychiczna (umysłowa) bo można do niej coś mówić kilkadziesiąt razy, zatrybi za którymś a i tak niepoprawnie. Ma dwójkę niepełnosprawnych dzieci w wieku 20, 22 lata. Oni niepełnosprawność ruchowa bo chodzą wykrzywieni. Umysłowa tez bo dogadać się z nimi to tak jak z nią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@shnitzel: dlatego nie cierpię tego programu. Pomaganie patoli która tak czy siak to wszystko zaniedba tak samo jak poprzednio bo milionów nie trzeba żeby po sobie np sprzątać. A nowy telewizor musi być
  • Odpowiedz
@shnitzel: Mnie wkurza w tym programie jeszcze to, że Kasia lituje się nad ludźmi którzy często mają jakiś tam majątek np w postaci mieszkania czy innej nieruchomości. Wielu młodych ludzi może sobie pomarzyć o rozpadającym się ale jednak domku na własność.
  • Odpowiedz
@biauywilg: @shnitzel: zawsze mnie bawi w tym programie,że zwykle „dom” to rozpadająca się chata bez ogrzewania i dostępu do bieżącej wody,ale często w tym syfie wisi na ścianie nowy telewizor ( _) . Szkoda,że ekipa nie odwiedza uczestników np. rok od emisji odcinka, obawiam się w jakim stanie są te mieszkania...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shnitzel: o proszę - wykopek nie znający historii ludzi, w sumie to nie wiedzący nawet czy oni istnieją, czy to tylko reżyser triggeruje widza, wypowiada się na temat tego czy powinni istnieć - odcinek 10000000 xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Patatina: właśnie problem niektórych ludzi tam to to, że to totalni syfiarze w większości. Nieraz nawet jest tak, że samotny ojciec miał bardziej porządek niż kobieta...

@shnitzel: owszem 99% to jacyś nieporadni zyciowo ludzie, ale jeden odcinek pamiętam do dziś i normalnie serce na pół. Było chyba siedmioro dzieci w tym jedna dorosła z rodzeństwa. Matka chyba umarła, a ojciec dawno miał ich w dupie i ta dorosła z rodzeństwa
  • Odpowiedz