Wpis z mikrobloga

witam, zaczynałem gierke od kompletnego nooba z zerową wiedzą i dotarłem do takiego momentu jak na screenie.
Przedwczoraj fajnym osiągnięciem dla mnie było skończenie RFD i kupienie barrows gloves, graceful outfit mam, planuję iść po quest cape, ale to w przyszłości, bo chcę trochę odpocząć od questów. Tylko pytanie co dalej? Jaki cel sobie założyć tak by móc odblokować jakiś ciekawy content z może fajnymi potworkami i fajnym wartościowym lootem (np. bossy)? Slayer robię, ale teraz dostałem black demony z którymi chyba będzie dość cięzko :/

Niestety nie udało mi się jeszcze znaleźć sposobu na miliony monet (robię birdhousy, farmy ale to też za dużo zysków nie przynosi), a chciałbym zacząć zarabiać fajną kasę robiąc coś ciekawego. Wszystkie lepsze itemki już idą w miliony niestety - obsydian sety czy berserker ringi albo jakis fajny ranged gear. Blast furnace potrafi znużyć, aktualnie w banku jakies 4 miliony i planuję kupic abyssal whipa, więc fundusze też ucierpią. Warto?

Mógłby ktoś nakierować czym mógłbym się zająć w następnej kolejności?

#osrs #runescape
Pobierz
źródło: comment_1605436025AQ1JeefOa5um2604E1pz5s.jpg
  • 13
@danter: ogólnie slayer przynosi dużo kasy i jest najmniej jednostajny i nudny bo dostajesz różne taski. Na +-90 slayer odblokowuje się cerberus.

Z profitowych bosow masz przede wszystkim vorkatha (po ukończeniu dragon slayer 2) i zulrah po Regicide.

Whip jest kozacki, ale nie można nim efektywnie trenować strength. Ja bym został przy dragon sciminar. Powinieneś zmienić buty na dragon boots, potem zdobyć fighter’s torso. Legi zmień na torag’s legs. Jeśli chodzi
@danter: ogólnie chyba najlepiej, jak chcesz bossy, wbić ranged i mage do 75/80 i farmic zulrah. To jedyny boss który nie jest powtarzalny bo przy każdym wejściu gra losuje jedna z czterech możliwych rotacji od których zależy sposób walki. Ciężko się nauczyć, ale potem już bajka. Widzę ze używasz runelite- w plugin hubie jest plugin zulrah helper.
@danter: celuj najpierw w barrowsy, tam możesz zarobić 1-1,5m/h. Do tego slayer, przeplatany skillowaniem pod questy. Idziesz według optimal quest guide? W ten sposób będziesz miał jak najmniej skillowania, bo to idzie według wymagań i bierze pod uwagę nagrody z xp do skilla.

Gościa który ci radzi zulrah nie słuchaj, trudny boss, mała cena scalesów i zanim dobijesz odpowiednie skille i eq żeby to robić to jeszcze dluuuga droga.

Także skup
@profesor_kompresor: ok tego ranga bym musial wbic ale nie wiem na czym najlepiej. Wiekszosc guide zakłada strate 2mln/godzine expa to dla mnie poki co niemozliwe xD. Kraby do 70 i potem nmz dobre bedzie?

@TheDudee: no własnie slayer tylko teraz dostałem taska na 140 black demonów xD i nie wiem czy z moimi skilkami i gearem w ogole warto w nie wbijac. A moze robie błąd ze biore taski od
@danter: ranged możesz wbijać na slayerze, ja z rune crossbowem i broad boltsami zrobiłem mnóstwo tasków, prawie każdy ma jakiś safespot, czy to blue dragi, czy black demony w brimhaven dungeon. Nie tracisz hajsu na supple, broad boltsy są w opór tanie, tylko range gear, range pot i jedziesz.
@danter najpierw zrób BA dla fighter torso, kilka godzin klikania ale na prawdę warto. Z 63 ranged mógłbyś próbować już Jada, bo fire cape to must have (jest mnóstwo poradników na Youtube). A z tymi przedmiotami + obsadian legs, dragon boots i berserker ring możesz cisnąć slayer na luzaku. Pierwsze slayer points odkładaj na helmet, a potem odblokuj superiory. Kasa sama będzie wpadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)