Wpis z mikrobloga

Mirasy, doradźcie. Mój ojciec postanowił w przyszłym roku własnoręcznie postawić domek letniskowy na działce i chciałbym mu kupić z tej okazji na święta jakąś fajną wkrętarkę, która temu projektowi podoła. Czy te Lidlowe elektronarzędzia dają radę? Nie rozsypują się po godzinie pracy? Czy może iść w jakieś markowe modele? Poza tym domkiem raczej będzie ona leżeć i się kurzyć, sporadycznie używana do drobnych napraw w domu.
Obecnie się zastanawiam nad tym topowym modelem z Lidla https://www.lidl-sklep.pl/p/parkside-performance-akumulatorowa-wiertarkowkretarka-20-v-z-silnikiem-bezszczotkowym/p100272168
#majsterkowanie #narzedzia #lidl #parkside
  • 21
@melba: jak kto uwaza. Ja mam swoj sprzet hilti od ponad 5 lat a dziala dalej jak nowy wiec mysle lepiej kupic takie cos niz jakis syf z lidla ktory rok podziala w 100% a potem bedzie jak zabawka chodzil
@nammah: Ta wkrętarka nie będzie miała ciężkiego życia więc też nie uśmiecha mi się wydawać kupy kasy na sprzęt, który będzie głównie leżał. Po budowie pewnie będzie wrzucona do piwnicy i wyjmowana dwa razy do roku do powieszenia obrazka na ścianie, także też myślę że pro narzędzia to przerost formy w tym przypadku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nammah: jak kogos stac na taki sprzet to czemy nie, ale nie jest to napewno rozsadny zakup. Oczywiscie inna sprawa jesli jest uzywany codziennie po 8h.
Tez kiedys uważałem ze lepuej kupic raz a porządnie i pierwsza wkretarke kupulem hilti. Teraz mam erbauer i nie straculem nic z uzytecznosci a moge sobie spokojnie pozwolic na inne narzedzia.
spokojnie taki performance da radę i nie daj sobie wmówić, że trzeba wydać 1000 żeby kupić coś sensownego. Mam od lat wkrętarkę marketową innej firmy i do dzisiaj działa na oryginalnym aku a wykończyłem nią cały dom od stanu surowego.


@StanislawAniol: rozumiem ze gładzie, kleje i tym podobne miesza git?

@melba: Erbauer będzie w tym przypadku najlepszy, cena dobra, sprzętów dużo pod aku.

@DildoDaggins: z całym szacunkiem dla lidlowskich
@DildoDaggins: w sumie to @dzazzio: ma rację...
Zamiast kupować wkrętarkę mógłbyś poszukać czegoś tańszego ALE kupić wkrętarkę i zakretarke.
Posiadanie dwóch urządzeń mocno ułatwia robotę bo wkrętarka możesz nawiercac otwory a zakrętarka od razu kręcić śruby.
Kiedyś kupiłem dwa tanie urządzenia bodajże Sthor i sprawdziły się na działce dopóki ich nie utopiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupowanie urządzeń PRO do użytku domowego to wywalanie kasy w
@CLONE: Boję się czy zakrętarka nie byłaby tak naprawdę zakupem tylko na jedną robotę, wkrętarka jest jednak nieco bardziej uniwersalna, a ze śrubami sobie poradzimy i ręcznie, najwyżej #!$%@? nas strzeli i ręce odpadną( ͡° ͜ʖ ͡°)