Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, patrzcie co znalazłem na instagramie, jakiś ukrainiec rozwala się traficarem o 4 nad ranem po parkingu M1 w krakowie
#traficar liczę że go zbanujecie na podstawie GPS i tego nagrania [skąd wiem że to traficar? widać naklejkę na przedniej desce samochodu]

zanim napiszecie że tak się robi i kozak pomysł to pomyślcie że potem ja rano znajduję jakiegoś traficara bo chcę jechać do pracy a tam zdarte opony, rozwalona skrzynia biegów + to nie jest wasze prywatne auto i łamiecie regulamin oraz narażacie innych na utratę zdrowia lub życia :(

#ukraina #ukraincy #krakow #m1 #traficar #drift

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb03a2f661964000abb2858
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć, patrzcie co znalazłem na ins...
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nadal robicie nagonkę na tych co niby źle użytkują te auta na minuty ? Samochody na minuty są i tak dla debili . Teraz już macie leasingi dla osob prywatnych za pstryknięciem palca. A po drugie już nie wrzucajcie tych wielkich wykroczeń typu palenie papierosla albo tak jak tutaj
  • Odpowiedz
OP: @nairoht

jak widać są osoby którym to nie przeszkadza jak koledze poniżej :(

@CichySzelestOka
liczę na siłę social mediów, parę dni temu gość wrzucił na twittera jak zapalił mu się najnowszy xbox i jego wpis zdobył mega popularność i dotarł do microsoftu liczę że ktoś z team @traficar to tu zauważy zwłaszcza że są aktywni na wykop i poczyni jakieś starania

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
  • Odpowiedz
@Bellie: nie wiemy czy to się powtarza czy tylko wyjątkowo raz tak zrobił dlatego niespodobało mi się to że aż tak ostro odrazu i co może wykopefekt z tego powodu zrobicie ? Ale ok już nie ma co drążyć kwestii przedstawionej na filmie
  • Odpowiedz
@Random1992: raz czy nie raz, pomyśl logicznie, jesteś właścicielem firmy x, wynajmujesz auta za przystępną cenę, a później taki dzban x 1000 puści jednego bączka - auto będzie do mocnego remontu po kilkudziesięciu takich kierowcach. To jest brak poszanowania dla cudzej własności i pracy.
  • Odpowiedz
OP: wkurzają mnie takie sebiksy [nie ważne czy z polski czy z ua chociaż ci z ua z racji że to wszystko jest dla nich nowe są może bardziej odważni w robieniu głupich rzeczy], chcesz się pobawić to zarób pieniądze na auto którym pojedziesz na tor i w cywilizowany sposób poćwiczysz sobie różne "akrobacje" a tu mamy bandę ukraińców w traficarze jeżdżących po parkingu po nocy, to jest zwykłe hamstwo i
  • Odpowiedz