Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Dlatego kupuje się laserowe czarnobiałe. Toner nie zasycha, łatwo uzupełnić czy wymienić całą kasetę.

@miedzywymiarowy_szympans: Dokładnie, kupiłem za 3 stówki laserowego Brothera z WiFi, #!$%@?łem go do szafy i jak coś potrzebuję druknąć to sięgam tylko kartkę ręką. W dodatku
- drukuje z prędkością światła w porównaniu do atramentówek
- nie zasycha (mam już 2 lata)
- ori toner kosztuje 99zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ZŁOTO.
po co w domu drukarka, drukuję okazyjnie na mieście albo w pracy, zawsze działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hu-nows: na mieście dawać komuś swoje pliki i wgląd do tego co drukujesz... tak średnio bym powiedział.
Potrzebowałem drukarki bo zawsze co jakiś czas coś się drukuje i parę lat kupiłem sobie laserową czarno białą, ze zdjętą blokadą.. do tego proszek na zapas w gratisie, którego jeszcze nie użyłem.
ale z takim brotherem kupujesz bieda tusze po kilka PLN na allegro i wszystko śmiga ( ͡º ͜ʖ͡º)


@czlowiekproso: Tylko jak mało drukujesz to te #!$%@? zasychają i zatykają głowice. Naprawa miała być droższa niż nowa drukarka, więc poszedłem po kolejnego Brothera, tym razem czarno-biały laser i jestem mega zadowolony. Nieoryginalne tonery też kosztują grosze.