Wpis z mikrobloga

  • 19
Siema Mirki i Węgierki z tagu #lego

Ostatnio wstawiałem Dom's #dodge Charger którego dostałem na uro od @ptasigryp

Po abstynencji przez ponad 10, a może i więcej lat w układaniu klocków ten zestaw wyzwolił coś we mnie i... W ciągu tygodnia dokupiłem 4 kolejne. ( )

Moja #rozowepaski mówi, że jestem fanatykiem klocków Lego, pół mieszkania zaeane kartonami #pdk więc czwarty zestaw który kupiłem jest dla niej, żeby też mogla pobudować.

Ogólnie Lego to jest nałóg, olecam każdemu, niestety uszczupla domowy budżet znacznie.

No ale to w końcu Lego, czekam na kaszojady aż się pojawia. Wtedy będę mógł bez skrupułów kupować to paletami ( ͡ ͜ʖ ͡)

#zonabijealewolnobiega #logikaniebieskichpaskow #legoboners trochę na wyrost, ale dla zasięgu i #zwiazki bo mam fajna Różowa i nie bije mnie palenia jak przynoszę kolejny raz karton.

Zestawy to widoczne na zdjęciu 42093 42111 42107 42098 i niezłożony jeszcze 21045.

Pewnie poskładamy ostatni jutro w trakcie wyścigu F1, bo w poniedziałek jadę na emigrację i nie wiem kiedy znów będę w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
axspbb - Siema Mirki i Węgierki z tagu #lego

Ostatnio wstawiałem Dom's #dodge Charge...

źródło: comment_1605385639TiotSiUlYfFScN3Ty0DUlW.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@axspbb: ja polecam klocki z alliexpress. Jedyny ich minus to brak pudełka. Dużo tańsze, części się zgadzają, jakość podobna.
  • Odpowiedz