Wpis z mikrobloga

Bednarek już płacze, że ta kasa mu potrzebna XD Cała ta akcja to jakiś marketing polityczny:

- ej Mati celebryci narzekają na nas w mediach
- dajmy im po pół banki to się zamkną

Każdy artysta który tej kasy nie odda szpitalom będzie dożywotnio grillowany w Internecie, czy oni mają tego świadomość? Po co ja się pytam, pewnie mają, ale pół bańki to pół bańki.

Ich działalność niczym się nie różni od innych firm i dodatkowa kasa dla nich to plucie na obywateli. Dobra, różni się... mają rozpoznawalne twarze i nazwiska, mogą zarabiać w necie nie jak Kowalskiego budka z kebebem!

#neuropa #polska #muzyka #koronawirus #gospodarka
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lakukaracza_:
takiś mądry, a łatwy w manipulacji. Nagle tematem nr 1 stała się kasa dla "artystów", znikł problem przepełnionych szpitali, jak i umierających na raka przez zamknięte oddziały onkologiczne, czy tych, którzy umierają, czekając na przyjęcie do szpitala. Tak samo na bok został odsunięty temat ograniczenia możliwości aborcji warzywek. Reżim zaszczuł narodowców przeciw tym, którzy walczyli o prawa kobiet, teraz rzucił kasę dla "artystów" i po raz kolejny podzielił ludzi,
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: slyszalem o panie B ciekawa historie ale nie mam pojecia, czy prawdziwa, choc jest dosc unikatowa, co zwieksza jej wiarygodnosc :D Ponowno jest z niego kawal c---a i na jednej duzej imprezie, gdzie praktycznei caly catering zostal nietkniety na stolach (albo odwolali te impreze, na ktorej on byl, nie wiem, nie pamietam!) Kamil wzial kawe, nasypal do kazdej potrawy i zalal to wrzatkiem, zeby wszystko poszlo w p---u i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lakukaracza_: Serio myślisz, że to hipokryckie ścierwo się przejmie tym, że ktoś się zesrał w internecie? Będzie jeden z drugim siedział w jacuzzi w swojej willi popijając szampana wartego miesiąc z-----------a polaczka i się z nas śmiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz