Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Ale po co komu jakieś przepisy, no zakazał to zakazał, a że mu prawo tak kazało i innej decyzji nie mógł wydać? Ja nic nie słyszałem o takim prawie, czyli go nie ma, na złość narodowcom zrobił aby ich podjudzić! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi:

Cieszy, że w komentarzach ludzie to prostują, ale pan @wojna_idei pewnie żadnej adnotacji nie zrobi, bo przecież nie szło by to z linią materiału ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi: Jak w ogóle można porównywać strajk kobiet do marszu niepodległości? Strajk to strajk, dla części kobiet jest to dosłownie walka o swoje życie i epidemia nie jest czynnikiem który powinien to przekreślać (chociaż przyznam szczerze, że jestem wewnętrznie rozdarty, bo choć popieram te protesty, to nie da się ukryć, że swoje trzy grosze do wzrostu zakażeń dokładają)

Ale marsz niepodległości to tylko tradycja i nie ma żadnego powodu, by miała
  • Odpowiedz
Ale marsz niepodległości to tylko tradycja i nie ma żadnego powodu, by miała się w obecnej sytuacji odbywać.


@waro: co Ty #!$%@? lewaku, to kiedy mamy #!$%@?ć stolice? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Dla neuropy to nawet jak Szymon jedzie po marszu niepodległości, to jest źle.

Ot tak sobie poezkalować, bo nie jest lewicowym oszołomem.

Takie poglądy hipokryzji.
  • Odpowiedz
@Mr--A-Veed: Mr--A-Veed POTĘŻNIE MIAŻDŻY lewactwo wykazując HIPOKRYZJĘ na bazie FAKTÓW i LOGIKI!

Z pięćdziesiąt komentarzy pod filmem na Youtube, gdzie młodzieżowa międzynarodówka Antify wyraźnie wskazuje, w którym momencie filmu jest manipulacja i na czym ona polega. Ale ich krecia robota spełzła na niczym - czujny Polak z precyzją potężnego karabinu MSBS rozniósł ich w pył. Smutny dzień w sztabie neomarksistów. Kolejne epickie zwycięstwo polskiej prawicy.
  • Odpowiedz
@saakaszi: tak z ciekawości zapytam, bo widzę że mamy eksperta od prawa to pomyślałem, że skorzystam.

Czy strajki odbywające się któryś tydzień z rzędu są już nielegalnym zgromadzeniem, czy jeszcze nie? Jak to się prawidłowo definiuje?
  • Odpowiedz
Strajki były natomiast zgromadzeniem spontanicznym, które są legalne nawet w czasie epidemii.


@saakaszi: nie, nie był. Był zorganizowanym protestem. Do tego zgromadzenie osób powyżej 5 jest nielegalne.

To tak odnośnie tropienia manipulacji XD
  • Odpowiedz