Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #4konserwy #wykop #neuropa
Ojej! No kto by się spodziewał, że nachalny spam i manipulacje prawackich trolli mogą zniechęcić ludzi do przeglądania serwisu. xDDDDDDDDDDD

Typ usuwa wszystkie komentarze ludzi, którzy mu wytykają, że to od jakiegoś czasu prawica spamuje agresywnymi znaleziskami o blm, lgbt, netfkixowych seialach, piekle mężczyzn, takimi wpisami jak przytoczony i incelowskimi, obraźliwymi wpisami o kobietach. Nawet podyskutować się nie da bo na czarną dodaje xD
No ale przecież wszystko wina tych złych lewaków, że portal to gówno, a nie biednych prawaczków co wcale wszystkich nie obrażają i nie krytykują ludzi z innymi poglądami.
c.....a - #bekazprawakow #4konserwy #wykop #neuropa
Ojej! No kto by się spodziewał, ż...

źródło: comment_1605349312O1yqZc2GYRipREvlIjugin.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@chrominancja: prawacka alternatywna rzeczywistość, zasrać portal seksitowskimi, homofobicznymi, rasitowskimi wpisami i potem płaku płaku, że normalni ludzie uciekają stąd gdzie pieprz rośnie. Wszystko wina opłacanego lewactwa. Ci troglodyci mają tak zaburzoną percepcję rzeczywistości, że to wręcz przypadki kliniczne.
  • Odpowiedz
  • 1
@Koliat no ja pamiętam, że jak codziennie było o blm to mocno moja aktywność na wykopie spadła i do teraz nie za bardzo wzrosła.
I co śmieszne, nie popieram za bardzo żadnej ze stron, nie interesowałam się tym ale byłam atakowana takimi wysrywami o czarnych, że zwyczajnie nie dało się normalnie używać tego portalu bo nie było nic innego do przeglądania. No i jak tu ma być normalnie dla zwykłego użytkownika, który
  • Odpowiedz
@chrominancja: taaak? A jakbyś się inaczej dowiedział że w jakiejś afgańskiej wiosce CZARNY MUZLUMALNIN Z ANTIFY zgwałcił szamankę 3 lata temu? W lewackich mediach o tym nie mówią!
  • Odpowiedz
  • 1
@Uprzedzenie No tak. I pytam gdzie ten lewacki spęd? Może przed wyborami w USA jak był spam wygraną Trumpa? A może jak był spam rasistowskimi znaleziskami o blm? Albo znaleziska koniecznie podpidane jako LPG albo LPGQWRTY czy co tam te zjeby wymyślały?
  • Odpowiedz
@chrominancja: typie np. twój post xD zaczęło się to nie wiem może rok, półtora temu, nagle lewactwo na wykopie zaczyna wojować.

Może przed wyborami w USA jak był spam wygraną Trumpa? A może jak był spam rasistowskimi znaleziskami o blm? Albo znaleziska koniecznie podpidane jako LPG albo LPGQWRTY czy co tam te zjeby wymyślały?

Po co mi to wymieniasz, to jest wykop, od zawsze tak było
  • Odpowiedz
@chrominancja: tylko, że ludzie uciekają z wykopu przed wami wszystkimi fanatycy. Różnica jest tylko w hasełkach ale chamstwo i obłuda są takie same po obu stronach. Zachowanie "prawaków i "lewaków" jest równie obrzydliwe i szkodliwe według mnie.
Wielu ludzi widząc, że mimo nap*erdalania na czarną każdego z was i tak całe mirko zasrane polityką i to samo gęste, po prostu przechodzi na inne portale.
  • Odpowiedz
  • 0
@Uprzedzenie nie, kiedyś polityka na wykopie była marginesem. Były głównie ciekawostki.

@DennoRT nazywasz mnie fanatykiem ponieważ? Parafrazowałam oryginalny post. Nie jestem po żadnej ze stron i nawet to napisałam, że cała akcja z BLM koło dupy mi latała i nie mogłam normalnie używać wykopu bo był tym syfem zawalony.
  • Odpowiedz