Wpis z mikrobloga

@gemini2009: zacznijmy od tego że źle zacząłeś tą wiadomość do Archonu. Zamiast "jestem użytkownikiem portalu Wykop" xD powinieneś napisać "jestem przegrywem nie mającym własnego życia dlatego #!$%@? się do życia innych, zwłaszcza jeśli odnieśli sukces".
  • Odpowiedz
@gemini2009: Witam szacowne grono.

Oglądam ŁB od czasów jak flexem czyścił papę na ławach fundamentowych. Ja rozumiem troskę o rzetelność wykonywania pracy, ale żeby słać donosy? Skąd tyle hejtu?
Przecież każdy ma swój rozum dlaczego z nie go nie korzystać?
Swoją drogą ciekawi mnie ilu z was w trakcie swojej pracy zawodowej coś #!$%@?ło i "zamiotło pod dywan".
Fakt, nie każdy pokazuje swoją pracę publicznie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Mukdaar: Jeśli ktoś się decyduje publicznie pokazywać jak pracuje, powinien być chyba przygotowany na różne komentarze. Jak się uważasz za kogoś kto robi porządnie („po naszemu”) a potem odwalasz takie coś, to chyba nic dziwnego że ktoś wytknie ci poważne błędy.
  • Odpowiedz
@Mukdaar: A gdybyś był inwestorem budującym "zdalnie" rękami shadowbańca dom za kilkaset tysi (bo SSO to tylko początek drogi), a fundament w Twoim domu został wylany z przesuniętym mimośrodowo zbrojeniem - chciałbyś o tym wiedzieć teraz, czy dowiedzieć się za kilka lat z pęknięć na ścianach?
  • Odpowiedz
@kowal02: Przypomnę tylko, jak shadowbaniec chełpił się półcentymetrową dokadnością w szalowaniu fundamentów. To było coś! Ale przesunięcie słupów o 20 cm i całego zbrojenia w ławie - to nic takiego, tak może być.
  • Odpowiedz
@berman: Mi nie musisz mówić. Guru jest olbrzymim hipokrytą, do firmy od wiązarów się #!$%@?ł, kuriera w Okonku chciał załatwić i długo by tak wymieniać, ale jak sam zrobi źle to nie dość że się nie przyzna i próbuje to ukryć, to jeszcze rżnie głupa że nic się nie dzieje i przecież to i tak nie było potrzebne.
  • Odpowiedz
@kowal02: Właśnie dlatego się dziś pojawiłem na Wykopie, nie mogłem już zdzierżyć tego ściemniania (to łagodne określenie). Jestem jego "fanem" od dawna ;)
  • Odpowiedz