Wpis z mikrobloga

Mój kolega Japończyk szuka sobie żony i uparł się, że to musi być Polka lol. Jak mu pomóc ? Tinder i badoo trochę lipa, może jakiś portal gdzie siedzą mango zjeby ? Albo strony do nauki języka, japoński jest chyba nawet całkiem popularny w naszym kraju. Gość ma hajsu jak lodu, więc może jakaś mirabelka chętna? Sorry za tagi, ale nie mam pomysłu xD xD
#japonia #randki #japonski #kenseisan
  • 10
@Korfanty39: Ciekawa sytuacja. Aktualnie występują kobiety które trochę idealizują Japończyków czy Koreańczyków np. właśnie różne fanki mangi albo kpopiary, więc u nich może znaleźć jakieś zainteresowanie, ale wątpię żeby wynikła z tego jakaś długotrwała relacja, zbyt duże różnice kulturowe, a poza tym jeśli chłop nie jest chociaż 6/10 w skali atrakcyjności to mu nie wróżę sukcesów. Bądź co bądź jednak dalekowschodni azjata nie jest głównym targetem młodych białych kobiet z Europy
@Korfanty39: szczerze? nie widzę go żyjącego tutaj w tym chaosie. jemu pewnie się wydaje (jak wielu moim kolegom z zachodu), że Polska to "trochę biedniejsze Niemcy". niby tak, ale jednak każdy kto mieszkał tu i tam przyzna że choć biurokracja w Niemczech też doprowadza do szału, to jednak człowiek nie ma poczucia życia w permanentnym chaosie. a ja takie poczucie mieszkając w Polsce właśnie mam.

ale jakby tu przyjechał na dłużej
@Korfanty39: nie. mi nie chodzi o jego historię z przeszłości. chcicałbym ewentualnie posłuchać o tym co by miał do powiedzenia na temat rzeczywistości w Polsce okiem Japończyka. tyle :)

ale rozumiem że może nie być możliwości. w razie co - wołaj!