Wpis z mikrobloga

@BeatsByDre: Bardzo przyjemnie, chociaż trochę głośno powyżej 120. Ogień od 3k, ale licznika nie zamknąłem nigdy, nie było gdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 200 lekko robi, to myślę że spokojnie domknie. No i spalanie na poziomie 10-11l super
@xspooky: Mam taki sam. Chciałbym kiedyś przejechać się innym, żeby porównać z moim, bo wydaje mi się, że u mnie jest w miarę cicho do 160. No ale to może porównanie z poprzednim autem w którym już przy 100 było głośno. Gaz? A jakie spalanie pokazuje Ci komputer? Zamyka spokojnie, a nawet ponad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BeatsByDre: Jak tankuje to przeważnie wchodzi mi 50 litrów, przy zrobionych jakiś 500-550km także bardzo podobnie. Kiedyś ktoś tu pisał że to taki smok i sam się zastanawiałem nad gazem, ale w porównaniu do poprzedniej trzy litrówki w gazie, gdzie łykała 15-17 to mała różnica w portfelu.
@xspooky: Jeśli ktoś mówi, że to auto spala dużo to chyba nie potrafi jeździć. Jeżdżąc dynamicznie i szybciej niż 95% aut na polskich drogach jestem w stanie zrobić 400 km na 42 litrach gazu.