Wpis z mikrobloga

@patrol411: spoko? TO wyglada GE-NIAL-NIE. Nie moge sie doczekac az wezme tego pada do reki.

Nawet jesli beda padac jak muchy, to wymiana ich nie powinna sprawic problemu. TO jeden element, ktory wymontowujesz i wkladasz nowy. Chinczyki z Ali juz na pewno zaczynaja produkcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@patrol411: Nie będzie. Tam masz konkretne silniczki i całość jest tak zaprojektowana, by dłuższy czas wytrzymało. Prawdopodobnie prędzej padnie ci pad sam w sobie, niż triggery. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@patrol411: No ja akurat trochę się #!$%@?łem, gdy usłyszałem o tych super nowych wibracjach i tych kosmicznych triggerach, bo nie ma takiej opcji na świecie, żebym korzystał z wibracji grając pvp w jakimś fpsie i od 13 lat jak gram na konsolach, to zawsze wyłączam wibracje. A z triggerów też nie korzystam i albo zamieniałem przycisk strzelania z R2 na R1, albo używałem przerobionych padów gdzie R2 działało jak zwykły przyciska,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xdw_pl: Też byłam ciekawa, ale ogarnęłam, że kilka razy wciska na pół gwizdka i dopiero po wciśnięciu na maksa daje ognia, tak jak to się dzieje z prawdziwym spustem.
  • Odpowiedz