Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #spyro

Kupiłem Spyro na Nintendo Switch. Podjarany bo to gierki z mojego dzieciństwa, dziś odbieram paczkę z paczkomatu a tu Spyro wersja po francusku. Gra jest nowa więc nie chce jej otwierać by sprawdzić czy będę miał język PL/EN. Na allegro nie było informacji że jest to pudełko francuskie. Czuje się trochę zniesmaczony...

Czy gra będzie miała polski lub angielski język? Zastanawiam się czy nie odsyłać...
LZBNZ - #nintendoswitch #spyro 

Kupiłem Spyro na Nintendo Switch. Podjarany bo to gi...

źródło: comment_1605287460iXEugFp647EkUkgdf0t4Zz.jpg

Pobierz
  • 7
Heh 15-20lat temu francuzy, włochy czy skandynawy to był standard na giełdach, allegro i w sklepach typowo konsolowych nie sieciówkach. Widzę nic się nie zmieniło i dalej popularne są wycieczki w celu plądrowania zachodnich hipermarketów, wystarczy dużo folii aluminiowej w kurtce czy torbie - zorganizowane grupy wtedy jeździły i zawsze w niedziele na giełdach były dostawy, potem wraz z rozwojem internetu przeszło to na allegro i sklepy stacjonarne :)

Wtedy jeszcze dźwigali
@LZBNZ: gry na switcha z dystrybucji europejskiej mają te same zestawy języków mimo rożnych okładek, angielski zawsze będzie. Sam kupiłem parę gier na pstryka z okładkami po niemiecku czy francusku, zwykle reguła jest taka, że jak nie piszą na aukcji wielkimi literami, że okładka jest angielska to będzie jakaś inna. Mi to nie przeszkadza, ale rozumiem kolekcjonerów i gdyby przeszkadzało to bym zwracał. PL niestety niewiele gier ma.