Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mam pytanie odnośnie prawdopodnego zdradzania...
Zacznę od tego, że mam dostęp na starym telefonie do instagrama swojej byłej dziewczyny. Kiedyś zalogowała się na nim na swoje konto, ja telefon zmieniłem, ale jakiś czas temu sobie o tym przypomniałem. Czasami sprawdzam co tam robi. Nie piszcie mi, że to jest niemoralne. Zdaję sobie z tego sprawę. Mam inne pytanie...
Kilka dni temu wywiązała się między nią a jej przyjaciółką rozmowa, z której wynikało, że jej obecny chłopak jest za granicą i zarabia na nich, a do niej wpadł na noc (z tego co zrozumiałem) inny chłopak. Ta przyjaciółka pisała jej, ze jest jej z tym źle, bo myśli o swoim chłopaku i okropnie sie czuję, ze z kims innym spędza fajnie czas (slowo seksy, czy zdrady nie padło, ale raczej można sie domyślić).
Jak bylem ze swoją byłą to mielismy we czwórkę kontakt. Szkoda mi tego chłopaka i tak zastanawiam się czy i w jaki sposób go poinformować. Zrobić skrina rozmowy? Anonimowo donieść? Nie chcę, aby wyszło, iż nadal mam dostęp do tego konta.
Zdjęcie dla atencji.
#rozowepaski #zdrady #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fae3bba49aa69000b708d82
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej, mam pytanie odnośnie prawdopod...

źródło: comment_1605257897nH4CUvbI8PdBShsCtI2Mio.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z typem zrób to co ci rozum podpowiada jak chcesz to mow, ale sam tez jesteś mocno #!$%@?, ze „czasem” sobie czytasz prywatne wiadomości twojej eks na jej instagramie. Normalny człowiek by się od razu wylogowal.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: z jednej strony to prawda, ale z drugiej nikt nie zasługuje na bycie oszukiwanym. Załóżmy, że wyloguje się z konta i nikomu nic nie powie - niewinny człowiek będzie dalej oszukiwany przez p0lke, a tak to chociaż zrobił źle to ma szansę się w jakimś stopniu zrehabilitować - może akurat jak to ujawni to uratuje jednego człowieka od bycia cuckoldem i marnowania czasu z kimś kto zdradza.
  • Odpowiedz