Wpis z mikrobloga

@Yuusuke: Oni to specjalnie robią żeby ludzie nie kombinowali z regionami, jakby wszędzie się dało ustawić angielski to ludzie by kupowali po prostu z Rosji czy innej Turcji a tak to nie mogą. Swoją drogą na Reddicie jest post kolesia który mieszka w Polsce ale nie jest z Polski, kupił Call of Duty któreś i okazało się że ma po polsku i nie da się tego w żaden sposób zmienić xD
@Dave987654321: ale rak. Ale w sumie jak to niby działa skoro nie ma blokady regionalnej na płytach? Nie wystarczy kupić fizyczne wydania i zmienić język konsoli? Ja mam i tak po angielsku ustawione, bo Sony czasami wymusza gównodubbingi, a ja wolałbym nie grać wcale niż grać z jakimkolwiek dubbingiem (akceptuję tylko oryginalny język dialogowy). W przeszłości burgery robiły tak z japońskimi grami to trzeba było hakować konsole i łatać gry fanowskimi
@Yuusuke Zasadniczo blokady regionalnej nie ma bo wkładasz płytę i działa, a to że język jest z dupy to już inna sprawa. Też mam konsolę ustawioną po angielsku i chyba wszystkie gry automatycznie mi chodzą w tym języku, ale w przypadku CoD każda grupa języków to osobna gra. Na przykład jak ściągniesz Warzone z polskiego PSN to masz po polsku, a jak ściągniesz z amerykańskiego to masz po angielsku