Wpis z mikrobloga

@UrbanLegend: @kipowrot: Ostatnio złapałem się na tym że obejrzałem się za autem bo zrobiło na mnie wrażenie i istotnie była to Giulia. To auto na zdjęciach nie wygląda tak dobrze jak w rzeczywistości - skubani zrobili to tak że w zasadzie każdy element jest po prostu ładny i pasuje do reszty w taki sposób że całość wygląda świetnie.

@sgtmanuel: Przecież to wygląda jak jakiś focus w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chaluga: a jak z praktycznościa? Oglądałem porównanie z A4 to trochę słabo wypada. Wiem, że nie po to się kupuje alfe, ale jednak...
  • Odpowiedz
@korporacion: Chyba żartujesz, auto na żywo prezentuje się świetnie, wiele osób odwraca się za Giulią na ulicy, w testach też często określana jest mianem samochodu z najlepszym designem. Posiadam i znam posiadaczy Giulii/Stelvio, samochody nie psują się częściej niż samochody z innych koncernów, a obecnie, użytkownicy mają z nimi mniej problemów aniżeli właściciele samochodów z koncernów VAG, czy Mercedes.
  • Odpowiedz
Bogu dzięki ze nie słuchałem takiego #!$%@? 2 lata temu jak wybierałem auto.


@chaluga: Jakiego #!$%@?? Że konkurencja oferuje więcej? Ja wiem, że jak wydałeś pieniądze na auto z salonu to teraz będziesz wszystkim udowadniał, że to najlepszy zakup jakiego mogłeś dokonać ale no błagam Cię - w Giulii płaci się za wygląd, nie wyposażenie.
Jakie BMW? Ty rozumiesz w ogóle dlaczego BMW kosztuje więcej od segmentu D z FWD?
  • Odpowiedz