Wpis z mikrobloga

  • 7
@zzbkk wystroiłes sie jak Pacho Herrera, ale z tym zegarkiem mozesz co najwyzej szmuglowac cukier puder xD

Nie no, zartuje, swietny zegarek. Mam nadzieje ze przyniesie ci wiele sukcesow i bedzie poczatkiem nowego, wspaniałego życia (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@zzbkk: w koncu #teamvictorinox ( ͡° ͜ʖ ͡°) witam nowego gracza ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo posiadania Inoxa od ponad roku nadal nie moge sie przekonac do bransolety. Po prosty ten niebieski z wooden belt jest polaczeniem idealnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tym, ze ja co prawda mam automat
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@AllOver na terenie USA była darmowa więc z Dropa do magazynu poszło za free a shipito wysyłają najtaniej za 17$ już kilka razy korzystałem, nie ma spędzania w tej cenie ale paczki docierały o ta się trochę się bałem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BillyGugu też wolę paski ale przez ich jakość zmieniłem podejście i domyślnie teraz kupuje w bransolecie a paski wymieniam w późniejszym czasie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BillyGugu spoko, w tym modelu tak, w g-shockach i temu podobnych również bo to tworzyło ale jeżeli wybierasz skórę to jest różnie.

Jeśli o I.N.O.Xach mowa to widziałem wersję z drewnianym (WTF?) więc nie wiem jak by to wypadło przy użytkowaniu 365
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@OnufryZagloba 17$ problem był w tym że wysyłka była tylko na terenie USA.
Wiem że zegarki te pojawiają się też w marketach TK max (czy jakoś tak) w podobnych cenach ale jakoś nigdy nie trafiłem
  • Odpowiedz
problem był w tym że wysyłka była tylko na terenie USA.


@zzbkk: Pamiętam. Jeszcze do Kanady wysyłali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze na amazon.co.uk się pojawiał poniżej 1000 zł, ale z inną bransoletą.
  • Odpowiedz
@zzbkk: cześć , jaką opcje wysyłki z shipito wybrałeś ?? kupiłem zegarek na ashford i wysłałem do shipito ( CA ) , teraz najtańsza mi wychodzi w kalkulatorze 26$ przy 2lbs do polski , to mój 1 zakup przez shipito jakieś uwagi masz do tej firmy ?? wskazówki ??
  • Odpowiedz