Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem mieli znalazłem interesujący mnie projekt. Niestety prsekaraza o kilka metrów powierzchnię zabudowy. Teraz pytanie:l jest drugi projekt tylko nie energooszczędny tzn. brak projektu wentylacji mechanicznej i mniej styropianu z 25 na 20. Drugi dzięki temu byłby idealny pod moje WZ. Czy brać 2 projekt z cieńszym styropianem potem dorysować wentylację czy pierwszy i zmniejszać o kilkanascie cm ściany żeby pasował do WZ?
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@BillyGugu nie no wiem. To napisałem. Nie wiem tylko jak wpłynie zmniejszenie grubosxi styropianu o 5 cm na wspolcZynnik przenikania ciepła. Jak duża będzie różnica w końcu chce dom energooszczędny( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leopolis: hehe, możesz robić wszystko, tylko minimum musisz mieć zachowane odnoście właśnie energooszczędnosci nie wiem ile to jest teraz chyba 15 musisz dać styropianu okna trzy szybowe takie pierdoły
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leopolis: bierz ten, który ci odpowiada i zbuduj wedle projektu, odstępstwo wymiarów jest przecież 2 procent. Jak masz ścianę 10m długości to możesz zrobić budynek 10.2m i wszystko zgodnie z prawem budowlanym
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leopolis: po to zostało to wprowadzone, żeby nie robić problemów z takimi głupotami że budynek ma o 3 cm więcej niż w projekcie, żeby nie robic projektów zamiennych
  • Odpowiedz