Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gaku745: przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Tylko powoli i zobacz do kogo pisałem.
A napisalem "prowokacja" bo takie jest tłumaczenie tych zwierząt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Unik4t:

#!$%@?, serio uważasz, że jak znalazł się gość z kamerą czy aparatem to.od.razu ustawka czy prowokacja?


Z jakas taniocha? Nie, ale z tego co wiem to to nie wygląda na tani aparat. A może uważasz że to nie może być prowokacja? Udowodnij dlaczego.

Człowieku, sprzęt jest drogi, bo ludzie są w pracy


Wątpię żeby na taki było każdego stać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krt_kddo: tanie to pojęcie względne. Jednemu 20k to mało, drugiemu 2k to dużo.

wiem ze dla twojej polskiej kieszeni to nie pojete ale te 3-4k na aparat


A skąd wiesz ile ja mogę zarabiać? Po czym stwierdzasz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krt_kddo:

@Czlowiek_Ludzki: ale to sa tanie aparaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem ze dla twojej polskiej kieszeni to nie pojete ale te 3-4k na aparat to malo i pelno ludzi takie posiada nawet amatorsko zeby dzieciom zdjecia na wakacjach porobic


@krt_kddo: a to nie wyklucza, że mogli zostać sprowokowani przez redaktora takiej wyborczej
„ tanie to pojęcie względne. Jednemu 20k to mało, drugiemu 2k to dużo.” jezeli mowimy o tanich APARATACH to nie jest pojecie wzgledne jak samo slowo „tanie”. Tyle musisz dac min zeby miec jakkolwiek sensowna jakosc wiec tak sa to tanie aparaty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krt_kddo:

jezeli mowimy o tanich APARATACH to nie je


Przeczytaj kilka razy i wskaz zdanie w którym napisałem że 2k lub 20k za aparat.

to nie jest pojecie wzgledne jak samo slowo „tanie”.


Mylisz sie. W takim razie wskaż mi proszę w sjp czy gdzieś ile konkretnie wynosi tani i w jakich przedziałach.

XD co ktos powiedzial ze tam jest stacja rowerow ze te debile ja spalily czy co?


Mówimy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gaku745: no to przeczytaj jeszcze raz i do skutku, bo dalej nienrozumiesz.
Przecież #!$%@? tłumacze typowi, że na takich wydarzeniach pełno jest kamer i aparatów xD

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#!$%@?, serio uważasz, że jak znalazł się gość z kamerą czy aparatem to.od.razu ustawka czy prowokacja?


Z jakas taniocha? Nie, ale z tego co wiem to to nie wygląda na tani aparat. A może uważasz że to nie może być prowokacja? Udowodnij dlaczego.


Człowieku, sprzęt jest drogi, bo ludzie są w pracy


Wątpię żeby na taki było każdego stać.


@Czlowiek_Ludzki: chłopie, jak ktoś jest tam w pracy, to znaczy robi zdjęcia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Unik4t:

chłopie, jak ktoś jest tam w pracy, to znaczy robi zdjęcia a potem je sprzedaje gazetom/innym serwisom, to taki aparat czy kamera to jego narzędzie pracy


To znaczy że nie może krzyknąć do sebkow ze tam stoi flaga która zadziała na nich jak płachta na byka?

bo widziałem plakat tego marszu


Patrz, na plakacie rycerz przebijał mieczem tęczę. LGBTQWERTY #!$%@?. I tu są dwie możliwości:

Flaga mogła być specjalnie wystawiona
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czlowiek_Ludzki: masz. Tu pewnienkolejna prowokacja, nie?


[]

@Unik4t: kolejne okno z flaga LGBT, w które sebki rzucały racami. Czemu okna z biało czerwona flaga albo okna bez żadnej flagi w innych blokach/kamienicach tak nie oberwały? Tak jak już mówiłem - sebki nie lubią tęczy, więc wystawiamy hehe tęczowa flage hehe na 11 listopada. Co może się stać? Najbardziej #!$%@? policja, która nie reagowała.

Przestań tłumaczyć bandę zwierząt.

Nie tłumacze bandy