Wpis z mikrobloga

Koledzy, przyszedł czas zmiany telefonu i po wielu rozważaniach zdecydowałam się na realme 7 pro.
Czy ktoś posiadający ten telefon mógłby się wypowiedzieć w kwestii aparatu? Bo nie ukrywam, że zależy mi na dobrej jakości fotkach, chociaż po przeskoku z mojego poco f1 pewnie będę zadowolona ze wszystkiego.
Również jeszcze jedno pytanko, myślicie ze warto czekać do BF czy zamawiać telefon teraz, jako że dopiero co wyszedł i może nie załapać się na żadne przecenki?

#realme #oppo #android #telefony
  • 3
@Kalypsxo: Jak chcesz dobry aparat to szukasz takiego z mozliwie jasna przeslona, najlepiej z optyczna stabilizacja obrazu i przedewszystkim z dobrym softem renomowanej firmy (przy takiej mikro optyce 90% roboty w mobilnej fotografii robi soft a nie sprzet) a nie chinszczyzne za 1000 zł. Chinczyki pokroju Xiaomi, Realme, Oppo itd. kupuje sie dla "bebechów" a nie dla aparatu. Chcesz dobry aparat to szukasz czegos od #!$%@?, Samsunga, Google (Pixele), niektóre Nokie
Chinczyki pokroju Xiaomi, Realme, Oppo itd. kupuje sie dla "bebechów" a nie dla aparatu.


@k3lt: to spojrz w ranking dxomark ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo jak z nim jest, ale jakis poglad daje. Inna sprawa, ze polowa z tych chinczykow jest w Polsce niedostepna. Inna sprawa, skoro mowa o sofcie - na większości z tych telefonów działa GCam, i potrafi robić cuda

@Kalypsxo: fotki są ok,