Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie bramkę Xiaomi Gateway 3. Wiecie może gdzie znajdę listę urządzeń (czujników, sensorów, itp.) które będą z nią współpracować lub jak to sprawdzić przed zakupem? Z tego co czytałem to tam są jakieś problemy, że jedne rzeczy działają do jednych bramek, a inne nie i odwrotnie. Jak jest z kompatybilnością czujników z aquary?

#xiaomi #smarthome #aliexpress #kiciochpyta
MG78 - Zamówiłem sobie bramkę Xiaomi Gateway 3. Wiecie może gdzie znajdę listę urządz...

źródło: comment_1605102830AhmNutFBjvRuMn72upXlS5.jpg

Pobierz
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
taktyk bo mam w koszyku a mam tylko jedną kompatybilna rzecz i zastanawiam się czy będzie to rozwojowe (termometr z ekranem eink)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: będziesz używać tej appki, zobaczysz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak masz swoje na sumieniu to skończysz jak Giertych niezależnie od tego. Moja appka ma wyłożone na to skąd jest urządzenie, zamawiam z AliExpress i podpinam. Jak taniej znajdę w PL to też się połączyć. Inaczej wybieraj albo to albo to. A listę urządzeń znajdziesz w aplikacji.
Moja appka ma wyłożone na to skąd jest urządzenie, zamawiam z AliExpress i podpinam. Jak taniej znajdę w PL to też się połączyć.


@fi9o: nie ogarnia wszystkich urządzeń przykładowo nie podłączysz w ten sposób odkurzacza z eu (da się ale trzeba ręcznie wgrać soft)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: nie, ekosystem jest zamknięty ale kilka rzeczy z Ikei ogarnia, jak żarówki np. Można by to wszystko próbować montować między sobą na poziomie google home albo Alexa.
@fi9o: Tylko wtedy potrzebna jeszcze dodatkowa bramka od @IKEA_Polska, a tego chciałem raczej uniknąć i fajnie byłoby zostać z jedną :D

Wiesz czy Xiaomi ma jakieś europejskie inteligentne gniazdka z uziemieniem?