Wpis z mikrobloga

Czesc Mirki.
Poważanie zaczalem sie zastanawiać nad przeszczepem włosów. Stad moje pytanie czy faktycznie wszystkie dobre kliniki są w Turcji? Nie ma nic wartego polecenia w Polsce? Nie chodzi mi tu o kwestie finansowe tylko o to aby to było zrobione na najlepszym poziomie?
#kubasprzeszczepia
  • 21
@pan_pepe: Sam chyba w niedalekiej przyszłości skorzystam z meditravel. Co prawda mógłbym sam wybrać klinikę i jechać na własną rękę, ale wolałbym nie mieć problemów z dogadaniem się po angielsku i zrobieniem czegoś nie po mojej myśli
@pan_pepe: robiłem mały research i wyszło mi że najlepiej i najtaniej jednak w Turcji... są lepsze kliniki europejskie, ale cena skacze do takich poziomów, że tylko dla milionerów.
@pan_pepe Jestem po przeszczepie juz półtora miesiaca. 3k+ graftów manualnie. Robilem w klinice we Wrocławiu. W przypadku checi robienia wiekszej ilosci graftów, współpracują z chirurgami wlasnie z Turcji, to oni przylatują do Polski i wykonuja zabieg z polskim zespołem i w sterylnych warunkach.

Podczas zabiegu poruszyłem ten temat, opowiedzialy to w taki sposob, że w przypadku gdy chirurg z Turcji robi zabieg na taka ilosc to bierze grafty jakie popadną, a nie
@haxxx SkyClinic - 17k wyszedł mnie cały zabieg.

@miickey - Jestem z Olsztyna, nie było problemem zrobienia 500km ;) Pierwsza wizyta to ocena głowy i włosów oraz obszerne informacje co do samego zabiegu, obchód po sali itp. Papiery i badania ogarnialismy zdalnie, a druga wizyta to juz zabieg.

Sam zabieg był długi bo 8h ale minął bardzo szybko, głównie dzięki całemu zespołowi bo to mega sympatyczne młode kobiety i mega doświadczona z
@BlackMan89: ale ci nałgali, a ty ich bronisz bo zapłaciłeś 17k i trochę wstyd się przyznać do własnej głupoty.

Mechanicznie możesz wyciągnąć każdą ilość graftow. Ba, możesz nawet wyciągać grafty nie tylko z głowy. Patrząc na to jak skutecznie ci nałgali, to aż mnie ciekawią efekty. Co myślisz o wrzuceniu fot i zrobieniu taga?
@NaglyAtakGlazurnika: Owszem, mozesz wyciagnac kazda liczbe graftow, limitem jest to ile ich w rzeczywistosci posiadasz - bradziej mialem tu na mysli czas - Turcy sa w tym zdecydowanie szybsi, w moim przypadku zajelo to 8-9h.

Ba, nawet mi powiedzieli, ze przeszczepiajac np z klatki piersiowej trzeba byc swiadomy, ze rosną one inaczej (szybciej/wolniej).

Co do wrzucenia fot, czemu nie ;) Po nowym roku mysle, ze juz bedzie co pokazac.
@BlackMan89: Po co czekać do nowego roku? Na bank masz jakieś zdjęcia z przed zabiegu. Na bank masz telefon z aparatem żeby teraz też zrobić jakieś zdjęcie. Dawaj.

Ja juz starych zdjęć mam trochę przygotowanych żeby porównać swoje efekty, bo też wybieram się na przeszczep.

O ile to co ci wcisnęli o mechanicznym to kłamstwo, o tyle manualnie przeszczepione grafty są lepsze, bo więcej ich przeżywa. A co brania z klaty
Czy nie chce ktoś w styczniu polecieć ze mną do Turcji na HT włosów? Najchętniej w styczniu 2021 zrobiłbym przeszczep włosów w klinice AISHA. Oglądałem bardzo dużo filmików na yt z tej kliniki, czytałem na polskich i zagranicznych forach sporo relacji i klinika ta ma świetne opinie i świetne efekty. Stosunek cena/jakość wg. mnie na bardzo wysokim poziomie. (chętnie rozważę też inne propozycję jeśli ktoś ma).

Czy byłby ktoś chętny? Razem na