Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, co bardziej polecacie dla niedzielnego gracza? Series X, czy Series S? Chce kupić konsole na kilka ładnych lat. Służyć ma do grania niedzielnego, z żoną, ze znajomymi na dwóch padach.
Posiadam TV 55" 4k 60Hz.
Byłem już skłonny kupić tańszą wersję, ale mocno zniechęca mnie brak napędu w Series S. Abonament Game pass jest raczej bez sensu przy uruchamianiu konsoli raz, dwa razy w miesiącu. Mocnym argumentem jest dla mnie cena gier. PS5 odpada, przeszedłem na PC GTA V, RDR2 z padem od Xbox i przyzwyczaiłem się do niego.
#xbox #xboxseriesx #xboxseries
  • 13
@hochland: Series S jest bardziej pod gamepassa ze względu na brak napędu. Pojedyncze cyfrowe kopie są droższe od pudełek i nie kupisz używek. Jak chcesz gry na własność bo grasz rzadko, to rozsądniej będzie wziąć XSX.
@hochland: Zdecydowanie Xbox Series X. Trzeba tysiaka dołożyć, ale w zamian dostajesz wspomniany napęd, większy dysk, zdecydowanie lepszą jakość grafiki na twoim TV, a do tego w wielu grach będzie więcej klatek na sekundę.
Gdybyś miał telewizor Full HD i na razie nie zamierzałbyś zmieniać to można się zastanawiać, a tak Series X starczy Ci spokojnie na kilka lat.
Do tego zdarzają się gry które potrafią być sporo tańsze w wersjach