Wpis z mikrobloga

@HyperX: Ja kupiłem oczyszczacz Philipsa ze 2 lata temu (600 zł z 900 zł, promocja związana z ING) i jestem zadowolony... ale i tak po czasie dokupiłem do niego za 350 zł (tak samo promocja z ING) nawilżacz powietrza który robi dobrą robotę. Jakbym kupował drugi raz to wolałbym dorzucić nawet do tych 2k i mieć 2 w 1 i porządny sprzęt.
@HyperX ja po poszukiwaniach, zdecydowałem się na Sharpa. Lepszy filtr hepa, tańsza teoretycznie eksploatacja. Do tego nawilżacz i filtr węglowy, którego by dla mnie mogło nie być ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co polecacie? Xiaomi, a może Sharp?


@HyperX: ja mam starego Sharpa z nawilżaczem i nowego Xiaomi 3H - Xiaomi jednak zdecydowanie mocniejszy, chociaż na 56 m^2 i tak powinienes wziac 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HyperX: ja mam Xiaomi 2s bodajże - w sumie mogę polecić bo czuję różnice, ale nie ma bata żeby całe mieszkanie tym oblecieć i jak mam być szczery to, po dwóch latach doświadczenia, nie wierzę, że jakikolwiek oczyszczacz oczyści 56m mieszkania - chyba że miałbyś jakieś otwarte studio bez ścian to może xD

U mnie Xiaomi stoi w sypialni (bo tam spędzam najwięcej czasu śpiąc [przynajmniej do tej pory jak nie
@HyperX: W ubiegłm roku kupiłem sharpa z nawilżaczem: ua-hd60e. Jestem zadowolony, szczególnie z nawilżacza.
Pamiętaj, żeby o niego dbać. Filtr od nawilżacza trzymam pod kwaskiem cytrynowym 2 razy w tygodniu i na razie nie mam żadnych problemów.