Wpis z mikrobloga

Do górnego pułapu Narodowej Kwarantanny zabrakło: 23 693 nowych zakażeń.
Liczba zakażeń potrzebna do uzyskania wyniku w dniu jutrzejszym to: 50 836

Do dolnego pułapu Narodowej Kwarantanny zabrakło: 9 693 nowych zakażeń.
Liczba zakażeń potrzebna do uzyskania wyniku w dniu jutrzejszym to: 36 836

Średnia liczba zachorowań z ostatnich 7 dni to: 25 615
Średnia liczba zachorowań na 100 tys. os. z ostatnich 7 dni to: 66,53

Tag do obserwowania: #odliczanienarodowakwarantanna

Wołam @Snurq do wołania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #narodowakwarantanna
#koronawirus
C.....k - Do górnego pułapu Narodowej Kwarantanny zabrakło: 23 693 nowych zakażeń.
L...

źródło: comment_1605087007iGJDwzwi92CLbD4ZlKSVSO.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grubY_0936: jak dziwne? Od 6 zmieniona została metoda liczenia testów. Wcześniej z testów komercyjnych brano pod uwagę ilość przeprowadzonych testów, nie brano do statstyk wyników pozytywnych. Teraz z testów komercyjnych biorą do ststystyk wyniki pozytywne bez ilości testów. Wynik kest taki że niby przy mniejszejcilości testów jest więcej przypadków pozytywnych. W skrajnych przypadkach mogłoby być tak że na na 100 testów w danym rejonie 105 będzie pozytywnych. Kreatywna księgowość (
  • Odpowiedz
@grubY_0936 Pracuje w firmie około 150 osób. Przed wyjazdem na kontrakty musimy wysyłać pracowników na badania RT-PCR bo tego wymagają klienci.

Od ostatniego piątku nie ma kolejek przed punktami pobrań, a bywało nawet po 80 osob przed kazdym punktem.

Kraków
  • Odpowiedz
@Marcinmt: Ale wtedy koszt badania pokrywa klient czy już firma i później sobie to jakoś odpisze? Współczuje, takie dodatkowe koszta ponosić, to zrujnuje każdą firmę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@grubY_0936 Do prac zakontraktowanych wcześniej musieliśmy ponosić dodatkowe koszta. Teraz jak wpada zapytanie ofertowe od klienta to w ofercie pojawia się rubryka COVID19 gdzie uwzględniamy koszty badań itp i musi go ponieść.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcinmt:
W ostatnim czasie kilka dni z rzędu przechodziłem rano obok punktu drive through obok muzeum lotnictwa w krakowie. Tylko raz widziałem tam samochód. W pozostałych przypadkach same ludki w kombinezonach. Zastanawiam się czy nikt nie wie o tym miejscu czy o co chodzi.
  • Odpowiedz