Wpis z mikrobloga

@diogene: nie ale wiem że takie działania jak teraz ludzie robią są... Hmm niebespieczne dla nich jak i dla kościoła..... Po prostu nie babrajmy się w gównie.... Dobrze bo będziemy brudni i będziemy śmierdzieć
  • Odpowiedz
wyszło ze Jan Paweł wiedzial o pedofili wśród swojego współpracownika i nic z tym nie zrobił


@lubie_p--o: G---o prawda. Masz jakieś dowody w postaci nagrań, filmów, itp? Raport każdy sobie na kolanie może napisać i w nim nakłamać. Kościół katolicki ma wiele problemów, w tym m.in. p-------a, ale Jan Paweł 2 był akurat mega dobrym człowiekiem. Na bank nie wiedział o tych rzeczach, biskupi ukrywali przed nim. Przestańcie powielać bzdury
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Silwerbalk:

Czy też nie bo Kardynał Dziwisz może im w szybkości załatwić pare telefonów i pożegnają się z karierą. Bedą w Mc Donaldzie max frytki smarzyć.... ( ͡ ͜ʖ ͡)


Czy ty właśnie przyznałes że KK jest tak wpływowy w Polsce że skinieniem palca może zniszczyć komuś życie i jeszcze się z tego cieszysz? xDDD O k---a ale faza
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: a co bede zakłamywał coś co jest wiadome od 30 lat? Wiadome chyba że kościół tu ma władze że ja p------e.... A wy wielkie zdziwienie i dla tego ja bym z nimi nie zaczynał batalii.... ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Silwerbalk: dlatego*

Aż tak wiele te czarodzieje nie mogą jak opisujesz, ale fakt że mogą o wiele, wiele za dużo. Dlatego im wcześniej wykopiemy stąd czarną wpływowa zarazę tym lepiej - amen.

Miło że się zgadzamy.
  • Odpowiedz
wyszło ze Jan Paweł wiedzial o pedofili wśród swojego współpracownika i nic z tym nie zrobił


@lubie_p--o: G---o prawda. Masz jakieś dowody w postaci nagrań, filmów, itp? Raport każdy sobie na kolanie może napisać i w nim nakłamać. Kościół katolicki ma wiele problemów, w tym m.in. p-------a, ale Jan Paweł 2 był akurat mega dobrym człowiekiem. Na bank nie wiedział o tych rzeczach, biskupi ukrywali przed nim. Przestańcie powielać bzdury
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: Po stylu Twojej wypowiedzi i błędach które popełniasz w prawie co drugim słowie, można spokojnie dojść do wniosku że ch*a się znasz, ale się wypowiadasz. Wyzywasz od szczylów, bo wiek to Twoja jedyna karta przetargowa w kłótni. Nie pozdrawiam i wnoszę o honorowe odcięcie Ci Internetu, dla dobra swojego i reszty Polaków.
  • Odpowiedz
nie jestem antyklerykanem, ale są dowody i poszkodowani to powinno się skazywac takich niezależnie czy to polityk, ksiądz czy aktor


@lubie_p--o: Zgadzam się. Jednakże na papieża Jana Pawła 2 NIE MA dowodów. Poza tym jak ma się bronić martwy człowiek?
  • Odpowiedz