Wpis z mikrobloga

Po skończeniu jakiegoś dobrego filmu/serialu/gry/książki następuje czasem to uczucie, bezsensu świata rzeczywistego. Po prostu zdaje się nierealny. Nie Twój. Jakby do Ciebie nie należał.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Suheil-al-Hassan: no bo to nie można tak cały czas jedno i to samo. potrzebne są okresy trzeźwości w ciągach, jak i ciągi w okresach trzeźwości. zupełnie jak jing jest w yang, a yang w jing. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bohomazy: To dlatego, że oglądanie seriali albo granie w gry to nic innego jak oszukiwanie swojego mózgu, że zdobywa ważne informacje albo osiąga życiowe cele. Grając w grę przekablowujesz mózg do uczestniczenia w świecie wirtualnym, w którym osiąganie wyższej pozycji społecznej wydaje mu się dużo prostsze. A tam gdzie ci się powodzi, tam chcesz wracać. Tak działają uzależnienia, n-------i tak samo go oszukują, tylko że wtedy to działa bezpośrednio na
  • Odpowiedz
  • 1
@Pepe234 wow, to jest quality komentarz i poprawił mi humor, wiedza o tym, że mój mózg został oszukany i po prostu musi się przestawić jakimś cudem sprawia, że czuję się lepiej, dziękuję

@nowekontonowaja właśnie ja mam zamiar obejrzeć i się boję teraz jak tak piszesz :c ale i tak z chęcią obejrzę

@dobrySwir dokładnie, to pierwszy miły komentarz i taki wykazujący zrozumienie co do tego, że ktoś może mieć
  • Odpowiedz