Wpis z mikrobloga

co jest z tym dobieraniem przeciwnikow? Mamy ze znajomymi 15 levele a nam dobiera ludzi z 500 co nas lamia w pol xD Weszlismy na rankedy i to samo, chlopy 200levele XD Jak ja mam sie nauczyc grac skoro dobrze nie wyladuje a juz dostaje bombe?
#gry #apexlegends
  • 10
  • Odpowiedz
@ScarySlender: jasne tylko przez pierwsze 2-3h gry bylo git gralismy na noobkow ktorzy grali tak samo ch<jowo jak my i bylo fajnie. A teraz ledwo co wyladujemy i ch^j dentka bo typ robi jakies 720 noscope przy okazji walac mi butem w pysk ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@methhod: taki urok apexa niestety, po kilkunastu takich grach znowu zacznie was wrzucać do łatwych gier, a jak tam uda wam się coś ugrać to znowu czeka was lobby z 500 lvlami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby mieć z tej gry fun to trzeba albo tryhardować albo grać bardzo dużo żeby nadrobić doświadczeniem.
  • Odpowiedz
@Bw34: nie ćwicz bo potem nie ogarniasz jak na Ciebie przeciwnik wleci :D bo na strzelnicy się nie rusza i ma inny strój. 10min każda broń i ląduj w młyn i tak się nauczysz jedynie :D
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: Normalnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ostatnim wejściu wskakujesz pathfinderem na platforme pod sufitem, wyrzucasz całą broń jaką posiadasz, kucasz obrócony do wyjścia na środku platformy przy krawędzi i kucając wciskasz m i zmieniasz postać. Jak usłyszysz metaliczny dźwięk to znaczy, że boty się aktywowały.
  • Odpowiedz