Wpis z mikrobloga

Vectra C w innej budzie.


@kretoslaw25986: z Vectry to tam pasuje korek zbiorniczka do spryskiwaczy xD

Część gamy silnikowej się pokrywa, ale to w całym GM i w Stanach i w Europie, poza tym auto ma bardzo niewiele wspólnego z VC, a akurat silniki to chyba jedna z mocniejszych stron modelu

Nawet płyta podłogowa nie-jest taka sama (skrócona), również rozstaw osi jest inny

Jeżeli szukasz bliźniaka to Cadillac BLS (nawet część
@Atreyu: wiedziałem że zaraz przyjdzie jakiś nawiedzony i będzie zaklinał rzeczywistość twierdząc że Saab to coś więcej niż inny Opel. Prawda jest taka że Saab to pospolity wóz ktory chyba tylko w pl zyskał miano "wyjątkowego"
Gruz jak miliony innych.alebw pl trzyma cenę bo hehehe myśliwiec, kluczyk w tunelu środkowym i NIGHTPANEL.
matko bosko NiGhTpANeL
@kretoslaw25986: ostre słowa jak na właściciela Singum

Miałem parę Saabów. W tym 2.0T Aero i 2.8T V6 Aero, Vectrą też jeździłem. To nie są takie same auta

Prawda jest taka że Saab to pospolity wóz ktory chyba tylko w pl zyskał miano "wyjątkowego"


No nie wiem, mieszkam na zachodzie i są to tu bardzo lubiane auta ze sporą społecznością (i to w przeciwieństwie do Opli których jest dużo więcej ( ͡
Już nie jestem właścicielem Signum:( Świetne auto swoją drogą. Bardzo je lubiłem ale nie uważałem za coś wyjątkowego. Do środkowego słupka 100% Vectra C. Zresztą nigdy nie słyszałem o "Signumiarzach"
via Android
  • 1
@Atreyu: bardzo lubiane auta ze sporą społecznością (i to w przeciwieństwie do Opli których jest dużo więcej ( ͡º ͜ʖ͡º))


W Polsce podobnie. Swego czasu jak mieszkalem w Poznaniu to bardzo prężnie działał tam klub zrzeszający miłośników saabów i były organizowane fajne eventy :)