Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj: Te Jeżyce może 20 lat temu, teraz względny spokój, oprócz kilku bastionów pokroju Staszica, Polnej i jakiś pojedynczych klitek.

Also, Poznań jako miasto przeszedł naprawdę solidną przemianę pod względem wyplewienia patologii, ostały się co prawda jakieś niedobitki, ale w porównaniu do tego co było za czasów, gdy byłem gówniakiem, to niebo, a ziemia.
@Jestem_Tutaj: nie ma chyba takich dzielnic, ogólnie patrząc. Można takie wydzielić jeśli pod jakimś kryterium patrzysz — np. żeby były blisko fajne miejscówki, żeby nie było starych bab, żeby było zielono.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestem_Tutaj: Zawady bym powiedziała, tam biedniejsi cyganie mieszkali jakiś czas temu, znajomy mi opowiadał, że widział jak tam policjant jakiegoś typa postrzelił

@Technokrator: w tej okolicy mieszkam od roku i ani razu nie doświadczyłam jakieś patologii, co najwyżej pijaczków, ale bardzo spokojni. Niby wracałam o różnych godzinach i dobrze mi się ta okolica kojarzy, ale babka z żabki opowiadała mi, że jakiś czas temu dwóch kumpli rzuciło się na siebie
@Jestem_Tutaj na Jeżycach mieszkałam 7 lat i bardzo miło wspominam ten czas. Zmieniło się tam dużo na lepsze, a i atmosfera dość rodzinna szczególnie wśród sąsiadów z kamienicy. Teraz przenioslam się na Debiec i mimo że uważałam te dzielnice za ostatnia w wyborze jeśli chodzi o miejsce zamieszkania to okazuje się że jest cicho, przyjemnie, zielono i czuje sie tu dobrze ;)