Wpis z mikrobloga

Sprzedam Xbox Series X

Sprzedaję, ponieważ przeszedłem już wszystkie ekskluzywne tytuły więc nie jest mi już dłużej potrzebny.

Nowy, nieodpakowany

#xbox #ps5
  • 51
  • Odpowiedz
@Tommy__: w sumie zawsze się zastanawiam, po #!$%@? te całe jaranie się exclusivami? XD
Jakbym miał PS4, to chyba jedynego exa jakiego bym kupił to God of War - poza nim na chwilę obecną przewagę ma Xbox z Game Passem dla takiego niedzielnego konsolowca jak ja xd
  • Odpowiedz
@tytanowy_kalafior: dla niedzielnego konsolowca może być lepszy Xbox, z tym się chyba nikt nie kłóci :) Niemniej jak ktoś gra więcej to Sony w obecnej generacji wypuściło sporo naprawdę świetnych tytułów
  • Odpowiedz
@tytanowy_kalafior: no nie mam i właśnie jakoś nie ubolewam z tego powodu xD Mam XOne S tylko dlatego, że pad wygodniejszy, ale do PS nic nie mam, każdy przecież wybiera co mu się podoba xd
Mało tego, cieszę się, że obie nowe konsole wyszły na przyzwoitym poziomie, bo dzięki temu ani Sony ani MS nie spoczywa na laurach, tylko obaj starają się zaoferować coś więcej ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
@tytanowy_kalafior: Kilku kolegów to jednak dowód anegdotyczny. Też znam osoby co mają PS4 albo One i grają tylko w Fifę. I co mam odpuścić sobie Spidermana czy God of Wara bo ktoś inny ma One z Fifą i mu wystarczy? Mam też kolegę co gra tylko w WoWa na Macu i co z tego?

Z exów które ograłem przez 3 lata gdy posiadam PS4 Pro:
Days Gone
Uncharted Lost Legacy
  • Odpowiedz