Wpis z mikrobloga

@Gaku745: Spoko, tylko definicja faszyzmu u skrajne lewicy, antify jest dość rozległa i łapią się nawet liberałowie, libertarianie i akapy...ba nawet centrystom sie obrywa. Więc mając to na uwadze z czystym sumieniem nikt rozsądny nie może popierać tego postulatu w tych akurat ustach.
A nawet nie wiem co napisałeś, ale jeżeli, ze nazizm to tez socjalizm to się zgadzam ;)


@Riczard: Okej, uzasadnij w takim razie, wbrew olbrzmim DOWODOM, ŻE WCALE TAK NIE JEST, że Hitlerowa doktryna gospodarcza zakładała społeczną własność środków produkcji oraz samorządność pracowniczą. Wykaż też, jak to jest możliwe, że Hitler nienawidził reform proponowanych przez Strasserystów, którzy dla odmiany naprawdę były socjalistyczne (włączając w to społeczne środki produkcji), choć
@Gaku745: No popatrz a ja uważam, że Nazizm był socjalistyczny/etatystyczny i nie jestem ani nazistą ani faszystą, ba nawet narodowcem nie jestem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Mniej nerwów, bo złość zdrowiu szkodzi a wątpię czy w skłocie macie dobrą opiekę lekarską...
@Riczard: No dobra.

Był etatystyczny, zgoda.

Ale nie był socjalistyczny.

Socjalizm (wbrew temu co bredzi środowisko korwina) to nie jest etatyzm.

Sorry że się wkurzyłem, denerwuje mnie już wałkowanie w kółko tego samego >:(