Wpis z mikrobloga

Katolicy: Od zawsze uważają gejów za gorszych, grzesznych, wytykają ich palcami, nazywają tęczową zarazą, dewiantami, ideologią LGBT, zboczeńcami, lobbują za nie daniem im praw przysługującym heteroseksualistom, wrzucają do jednego worka z pedofilami, wyzywają, biorą udział w propagandzie PIS mającej na celu zdyskredytowanie homoseksualistów w oczach społeczeństwa, zbierają podpisy pod ustawą stop LGBT

Geje: W końcu się zaczynają jednoczyć i bronić

Katolicy: Hurr durr atak na kościół! Chrystianofobia!

S.....b - Katolicy: Od zawsze uważają gejów za gorszych, grzesznych, wytykają ich pal...

źródło: comment_1604956954t75WGot1b5aTyMz4MW6ZhD.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Scaab: Gorzej, kumplu - lub lepiej, zależy od punktu widzenia. Karta pułapka "chrystianofobia" zazwyczaj działała, bo lewica nie lubi gdy przykleja się do nich łatkę agresorów - a pro-kościelne sentymenty w narodzie były dość silne, na tyle by te "ataki" bez echa nie przeszły.

Zwracam uwagę na czas przeszły. Kościół nagrabił sobie tak mocno, że karta pułapka... ekhm, jakby przestała działać.

Ojejku. Jak mi przykro, kek.
  • Odpowiedz
@Scaab: kościół ma krew na rękach co wiadomo nie od dziś i jest jedną z bardziej zbrodniczych organizacji w dziejach świata
życzę tej plugawej zbrodniczej instytucji jak najgorzej
  • Odpowiedz
@Scaab: No nie mów mi, że lewi i homo nie są zazwyczaj hejterami chrześcijaństwa. Są, dobrze wiedzą, że nie da się pogodzić ze sobą zwykłej etyki prawa naturalnego (nawet #!$%@?ąc od chrześcijaństwa) z ich wersją etyki. Ten konflikt jest nie do rozwiązania, nawet jakąkolwiek większością demokratyczną, bo zawsze będzie ktoś niezadowolony. Póki co w życiu publicznym musi istnieć "wyważenie, balans" - który nie jest żadną sensowną odpowiedzią, a jedynie sposobem na
  • Odpowiedz
@pawel8989: Ja na przykład nie jestem hejterem chrześcijaństwa, tylko uważam że religia powinna być wybierana przez człowieka w wieku 18 lat a nie wpajana przez szkołę i rodziców, że kościół powinien się sam finansować oraz że powinien być oddzielony od państwa.
Racja, konflikt jest nie do rozwiązania - nie da się pogodzić wiary w zabobony z nauką i zdrowym rozsądkiem.
Btw,
Co to jest prawo naturalne? Jakie znajdują się w nim
  • Odpowiedz
No nie mów mi, że lewi i homo nie są zazwyczaj hejterami chrześcijaństwa


@pawel8989: jakby tobie kościol wmawial że jesteś dewiantem kiedy nikogo nie krzywdzisz to też bys był hejterem chrzescijanstwa.
  • Odpowiedz
@Scaab Tak to jest jak dorabiasz sobie filozofię do takich spraw. Ja jestem katolikiem od urodzenia praktycznie i nigdy pedziom nic złego nie zrobiłem, a nawet popieram ich postulaty, a oni nie biorą na mnie poprawki i i tak walczą ze mną i bezczeszczą moje symbole etc.
  • Odpowiedz
@HarvestinSeason: Utożsamianie z pedofilami osób, które nie mają z nimi nic wspólnego jest według mnie gorsze, niż tęczowa flaga na tle wizerunku postaci historycznych. To raczej nie jest dziwne.

Wyobrażasz sobie, żeby katolicy reagowali na słowo katol jak geje reagują na słowo pedzio?


Ale dlaczego katol xD? Katolików też wyzywaj od pedziów, to zobaczymy ich reakcję. Osoby homo możesz wyzywać od katoli. Popukają się w czoło i tyle.

Serio #!$%@?. Nie
  • Odpowiedz