Wpis z mikrobloga

@Hulajduszoboszlo:
- Dysk: żaden problem, nikt nie karze Ci instalować od razu wszystkich gier i będziesz mieć większa ilość producentów do wyboru a nie jak w przypadku xboxa tylko ich dedykowany.
- Dostępność: dla mnie wyjebka, zamówiłem w media markt i dostane na premiere, chyba że zamówiłeś w xkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Cena gier odstrasza, ale szybko potanieja, dodatkowo jest opcja dzielenia zakupów na 2
@MrBogumil: Nie grałem w GOW od czasów PSP. W pozostałe tytuły grałem i kompletnie mi nie podeszły (szczególnie Horizon).
Jako przyszły posiadacz xBoxa żałuję tylko, że nie zagram w Death Stranding ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PanZiomal: Horizon jedna z niewielu gier, gdzie z nudów poddałem się będąc w trzech czwartych. Piękna gra, dobra mechanika walk, ale jak początkowo mnie ciekawiło co będzie dalej, tak dalej ta powtarzalność i siermięga dialogów była nie do zniesienia. Plus świat otwarty, ale w którym nic nie ma. Questy poboczne w ogóle jakby mogło ich nie być.
@MrBogumil:
Z tych wszystkich gier grałem w 3 - Uncharteda, HZD i TLoU. Uncharted miodny, nie mam się do czego przyczepić, ale 10/10 bym tego nie nazwał, mimo że kocham całą serię. HZD mocne 6,5/10, dużo mechanik mi się nie podobało i irytował system walki. TLoU strasznie #!$%@?ący systemem walki i mimo że fajny, dalej gra 7-8/10.