Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TakiTaki: jesli oddajesz osocze i podejrzewasz, że przechodziles koronkę tp niektore rckik badają je na obecnosc przeciwciał w ramach tego oddania. Jeśli jednak masz potwierdzenie przejscia covid to po 30 dniach z tym papierkiem mozesz przyjść do centrum i oddawac osocze jako ozdrowieniec
  • Odpowiedz
@Pociongowy @TakiTaki Kurcze, nie wiedziałem że jest jednak w niektórych RCKiK badane osocze. Temat przewijał się na wypoku już bardzo długo i odpowiedź zawsze brzmiała 'nie' dlatego po prostu powtórzyłem - przepraszam, że wprowadziłem w błąd. @Pociongowy masz info które RCKiK to sprawdzają?
  • Odpowiedz
@Pociongowy: Prawdopodobnie będę jutro w Rzeszowskim - spróbuję wyciągnąć jakieś info. Cenny temat, bo jeśli tak jest to myślę, że więcej osób zdecydowałoby się oddać osocze jako ozdrowieniec - wszak teraz to osocze to temat nieoceniony.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Otworz: nie wiem jak wygląda procedura w takim przypadku ale u nas jest możliwość pobranian osobnej kartki w rejestracji jako "Nie jestem pewny czy przeszedlem koronke ale chce oddac osocze". Poza tym w Pz teraz osocze bierze sie tylko od ozdrowieńców.
Sprawdź na stronie naszego rckik i bedziesz mial wtedy baze pod pytania u siebie
  • Odpowiedz