Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem człowiekiem z kosmosu i zastanawiam się nad rzeczami, które są dla reszty oczywiste, a raczej mało kto się zastanawia na prawdziwymi przyczynami. Moja kwestia na dziś: dlaczego niektóre kobiety noszą dekolty, tak jakby reszta kobiet nie miała piersi i one jedyne mają to coś "wyjątkowego" co warto pokazać. Po co pokazywać obcym ludziom 1/3 piersi ? Jak to u kobiet przyczyną jest zapewne próżność, złapanie męża. Mój wniosek jest taki, ze te pokazujące są bardziej "agresywne" w walce o zainteresowanie świata. Można przeżyć całe zycie nie pokazując dekoltu i nic się złego nie dzieje. dlaczego tylko niektóre kobiety maja taką potrzebę? #heheszki #cycki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa9259921b3d6000aa89cc9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania

Po prostu większy biust ci się bardziej rzuca w oczy. Ostatnio pokazałam jaka jest różnica i jak wygląda modelka a jak ja, ale tu nie wstawię. Modelka nie wygląda ani trochę wyzywająco, a ja już tak ¯_(ツ)_/¯ i co mam zrobić? Podoba mi się sukienka, będę ją nosić i trudno. Nie moja wina, że mam większy biust. A chowanie go pod koszulkami pod szyje też wygląda średnio tbh.
@AnonimoweMirkoWyznania Nie każda budowa ciała dobrze się prezentuje z/bez dekoltu, zależnie od wagi, wielkości piersi, grubości szyi czy włosów. Nie do każdych spodni, spódnicy pasuje też golf, nie każda lubi koszule, czy po prostu podoba jej się dany krój ciucha. A to, że faceci zwrócą uwagę na dekolt akurat w przypadku kobiety lepiej obdarzonej, to druga kwestia- ta sama bluzka inaczej wygląda na każdej kobiecie. Nie wszystko kręci się wokół Was Mirki